HlavnáAk plánujete spojiť príjemné s užitočným, Hotel Magnus je domovom úspechu.

 

Hlavna fotka 1

 

Spoznajte významnosť a krásy Trenčianskeho kraja. Krásne prírodné prostredie, kultúrne pamiatky na čele s Trenčianskym hradom, tradície korunované pestrou históriou mesta, ako aj svojou polohou strategického miesta významných podujatí v znamení širokého priemyselného zamerania. Spojenie príjemného s užitočným je synonymom Stredného Považia a cieľom štvorhviezdičkového Hotela Magnus.

 

Hotel Magnus, situovaný do blízkeho historického centra mesta Trenčín, je štvorhviezdičkový luxus, ktorý si môžete dovoliť. Spolu so širokou ponukou služieb patrí medzi najlepšie vybavené hotely Stredného Považia. Moderné relaxačné centrum, komfortne zariadené a štandardné izby s rozlohou až 70m2, kvalitná gastronómia ocenená milovníkmi dobrého jedla a víťaznými plaketami Gurmán, štýlová kaviareň, bowlingové centrum v priestoroch hotela, solárium a špičkovou technikou vybavené konferenčné miestnosti splnia aj tie najprísnejšie požiadavky na relax či biznis.

Hlavna fotka 3Hlavna fotka 5

Ak plánujete spojiť príjemné s užitočným, Hotel Magnus je domovom vášho úspechu. O splnenie vašich požiadaviek sa postará tím skúsených odborníkov na čele s riaditeľom p. Martinom Pelechom. Niekoľkoročné skúsenosti korunované dychberúcimi výsledkami a zmysel pre detail ho aj napriek nízkemu veku predurčili na pozíciu riaditeľa hotela. Filozofiou personálu je pripraviť a realizovať pre vás návrhy a riešenia na kľúč tak, aby ste sa mohli plne koncentrovať na biznis či relax. Strategické umiestnenie Hotela Magnus ho korunuje na centrum obchodu, o čom svedčí získanie množstva národných i medzinárodných ocenení a certifikátov. Samotná stavba hotela bola ocenená cenou za architektonické dielo mesta Trenčín.

Hlavna fotka 4Hlavna fotka 6

Hotel Magnus ponúka taktiež partnerské služby. Ako významný hotel v Trenčianskom kraji má vybudované kvalitné partnerské vzťahy s poprednými spoločnosťami, takže zabezpečiť doplnkové služby pre váš teambuilding, firemné podujatie alebo relaxačný pobyt je samozrejmosťou. Jednou z týchto služieb je súkromné golfové ihrisko alebo kúpeľ Hammam, ktorý je opradený minulosťou a postavený v originálnom Tureckom štýle so skoro 390 sírovou termálnou vodou. Toto všetko je dôvodom, prečo je Hotel Magnus vyhľadávaný významnými osobnosťami, celebritami z oblasti showbiznisu, ako aj medzinárodnými odborníkmi a obchodnými delegátmi na rôznych výstavách a obchodných podujatiach, ktoré sú pre mesto Trenčín symbolické.

 

Hlavna fotka 7Hlavna fotka 9

Hlavna fotka 10

Vernosť si tím Hotela Magnus váži, často sa z hotelových hostí stávajú dlhoroční partneri. Keďže Hotel Magnus nesie pod svojim logom označenie biznis centrum, kladie dôraz na obojstranne výhodnú obchodnú spoluprácu na báze dôvery a spokojnosti. Aj preto je hostiteľom množstva podujatí významných spoločností, a to nielen zo Slovenska. To všetko a ešte viac je Hotel Magnus. Miesto pre váš relax a komplexné zabezpečenie vašich obchodných záujmov.

Hlavna fotka 2

 

Paula Mokrá
Text a foto: Hotel Magnus