Aktuality

Most Pelješac, ktorý sa nachádza na malebnom chorvátskom pobreží, bude premosťovať Neumský záliv v pevninskej časti Chorvátska a poloostrov Pelješac v Dubrovnicko – neretvanskej župe.

15. jún na celom svete oslavujú milovníci fotografie i prírody. Tento deň bol ustanovený Severoamerickou asociáciou fotografovania prírody ako Svetový deň fotografovania prírody.

Rodinná spoločnosť GEVORKYAN je lídrom v oblasti práškovej metalurgie v rámci Európy, no zároveň patrí k najinovatívnejším spoločnostiam v tomto odvetví celosvetovo.

Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača určite poznáte. Okrem perfektnej lyžovačky si tu však užijete skvelú zábavu aj počas letných mesiacov.

Podľa projektantov nedokáže nová vláda pravdepodobne udržať tempo investovania do prípravy stavieb. Prípravu verejných stavieb môže ohroziť predovšetkým nedostatok peňazí. Situácia na Ukrajine môže mať na slovenské stavebníctvo, podľa projektantov, v...

13. ročník festivalu DAAD sa koná v dňoch 30. mája až 6. júna 2022 v Bratislave pod záštitou ministerky kultúry SR, primátora mesta Bratislavy, starostky Starého Mesta Bratislava a v spolupráci so Slovenskou komorou architektov, Slovenským centrom di...

Najdlhší visutý most pre peších turistov na svete sa bude dnes slávnostne otvárať v Českej republike.

Druhý májový predĺžený víkend sa na nebi nad Piešťanmi diali zázraky.

Po dvojročnej prestávke sa opäť na scénu vracia tradičný medzinárodný veľtrh nábytku a bytových doplnkov.

Úspešný vydavateľský dom Media ST práve v týchto dňoch pripravuje na pulty pre svojich čitateľov nové vydanie jarno–letného magazínu Top Hotelierstvo/Hotelnictví.

Odborná porota programu hodnotenia značiek Business Superbrands opäť ocenila značku Ytong cenou Business Superbrands Slovakia 2022.

V bežne dostupných možnostiach, ktoré banky ponúkajú klientom, táto možnosť reálne nie je. V spoločnosti Ekonomické stavby však vytvorili úplne nový a unikátny program “Nulová hotovosť”, v ktorom svojim klientom pomáhajú realizovať výstavbu rodinného...

Spoločnosť Xella Slovensko mení vzhľad značky Multipor, odteraz sa tieto tepelnoizolačné dosky prezentujú v zelenej farbe – od loga až po obalovú fóliu.