1Potrebujete dať svojim oknám a interiéru nový nádych? Žalúzie sú v tomto smere vynikajúcou voľbou pre akýkoľvek priestor. Nielenže sú praktické, ale vám tiež zaručujú  súkromie, jednoduchú reguláciu svetla a teploty. Mnohé z nich sú zároveň ideálne na vytvorenie moderného štýlu a ojedinelého architektonického rázu stavby.

byvanie trendyTvar domu vychází z formy jednoduchého květu. Vznikl zakřivením každé ze čtyř fasád směrem dovnitř a vytvořením čtyř křídel připomínajících okvětní lístky.

zahrada byvanie trendyJAKÁ BY MĚLA BÝT ZAHRADA SNŮ? NEJENOM ATRAKTIVNÍ, MODERNÍ ČI PRAKTICKÁ, ALE I HODNĚ OSOBNÍ. MĚLA BY ZHMOTŇOVAT SNY A TUŽBY ČLENŮ RODINY.

jakub seci hygge 5URČITE TO POZNÁTE. TOTO UROBÍM, TAMTO PÔJDEM AŽ... KEĎ BUDEM MAŤ VOĽNO, AŽ KEĎ BUDÚ DETI DOSPELÉ, AŽ KEĎ BUDEM ZARÁBAŤ VIAC, AŽ KEĎ… RADÍME VÁM, NEROBTE TO. RADŠEJ SA INŠPIRUJTE DÁNMI, KTORÍ PRIŠLI S HYGGE – RECEPTOM NA ŠŤASTIE.

jrkvc peter jurkovic architekt portret 1280NA SVOJOM KONTE MÁ NAJVIAC NOMINÁCIÍ NA CENU ARCH ČI PRESTÍŽNE OCENENIE CE∙ZA∙AR. MNOHÉ Z NICH PREMENIL NA VÍŤAZNÉ. TAK JE TO I V PRÍPADE BYTU V CENTRE TRNAVY. JEHO SKRYTÉ ČARO ODKRYL ARCHITEKT PETER JURKOVIČ, TVORIACI POD ZNAČKOU JRKVC.

62be1aca 3136 4763 8fb3 94e098907724V tomto ročníku posudzovala stavby 8-členná odborná porota, ktorá udelila celkom 9 cien. Aktuálny 25. ročník súťaže poznamenala situácia vyvolaná pandémiou COVID-19, preto respondenti mali možnosť hodnotiť stavby na graficky inovovaných stránkach, výrazne atraktívnejším spôsobom. Prejavilo sa to vo výraznom náraste celkového počtu hlasujúcich, ktorý prekročil v tomto roku 49 tisíc.

kancelaria koberce kobercove stvorceDizajn štvorcových kobercov je inšpiráciou pre hotely, obchody, reštaurácie, ale aj pre všetky domácnosti, ktorých bývanie je plné inšpirácie a odvahy. Ak ste kreatívny, tak práve pre vás...

shutterstock 1067950973Ak sa ráno zobúdzate s bolesťou chrbta a pocitom, že ste sa vôbec nevyspali, potom odporúčame vymeniť matrac. Ten je zárukou kvalitného spánku. Do akého matraca sa vyplatí investovať?