food tomato basket

Zlacnene.sk Vám ponúka pravidelne aktualizovaný prehľad tovaru v akcii. Okrem letákov veľkých reťazcov, ktorých ponuky nachádzame bežne v našich poštových schránkach, na Zlacnene.sk nájdete aj zľavy predajcov oblečenia, nábytku, športových potrieb, hobby potrieb, elektroniky či zdravotníckych potrieb.

 

Zlacnene sk akcia

Konkrétne na potravinách môžete ušetriť až 80%! Zároveň, prehľadný výpis akcií Vám pomôže:

ľahko porovnať výhodnosť týchto akcií,

rýchlo sa zorientovať v tom, aký tovar je možné vo vašom meste aktuálne kúpiť výhodnejšie,

udržať si prehľad o konci platnosti akčných ponúk.

 

Ukážka prehľadu zliav platných k 14.11.2017

potravinova akcia

 

 

Kým tovar dlhodobej spotreby si môžete v rámci jednej akcie nakúpiť do zásoby, v prípade tovaru ako je ovocie, zelenina, vajcia či údeniny je to zložitejšie. Aby ste mali prehľad o tom, kde môžete výrobky podliehajúce skaze nakúpiť výhodnejšie, pripravil pre vás portál Zlacnene.sk službu "Strážca zliav", ktorá Vás bude včas informovať o akčnej ponuke obsahujúcej Vami vybraný tovar, viď. nižšie ukážka Strážcu zliav pre banány.

Strážca zliav strážiaci akčné ponuky na banány

 strážca zliav

Informácie o akčnej ponuke na Vami vybraný tovar Strážca zliav zasiela e-mailom. Samozrejmosťou je aj výpis akčných letákov podľa jednotlivých predajcov, ako sú napríklad Kaufland, Tesco, Billa a mnoho ďalších. Ak predajca má rôzne akčné ponuky pre jednotlivé regióny, môžete si ľahko nájsť leták, ktorý je platný pre konkrétne mesto, viď. nižšie ukážka akčného letáku Kaufland.

Ukážka akčného letáku pre Kaufland v Trenčíne platného do 29.11.2017

letak kaufland trencin 23867 strana 1

Prehľad o aktuálnych zľavách si so sebou môžete nosiť aj vo vašom mobile, a to vďaka aplikácii Zlacnene.sk pre Android, ktorá  Vám naviac zobrazí na mape, kde se nachádza najbližšíie obchodné miesto predajcu, ktorého akčná ponuka Vás zaujala.

Zľavy takmer na všetok spotrebný tovar rýchlo, prehľadne, aktuálne

Vďaka Zlacnene.sk teda môžete výrazne znížiť útratu za nákupy potravín aj ďalšieho tovaru, bez toho aby ste museli zdĺhavo prechádzať akčné letáky jednotlivých predajcov či dokonca zháňať letáky predajcov, ktorí nemajú obchodné miesto vo vašom bezprostrednom okolí a ich ponuky tak nenájdete vo svojej poštovnej schránke.