cafe verde zeleny hrnicek bez pozadiČo môže byť lepšie ako spojenie vynikajúcej chuti kávy a dobrého pocitu pomoci? BIO CAFÉ Verde od J.J. Darboven tento luxus ponúka.

cafe verde zeleny hrnicek bez pozadi JJD CafeVerde LOGO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.10.2016

Čo môže byť lepšie ako spojenie vynikajúcej chuti kávy a dobrého pocitu pomoci? BIO CAFÉ Verde od J.J. Darboven tento luxus ponúka. Exkluzívna káva z najlepších kontrolovaných ekologických plantáží strednej Ameriky si zakladá na svojej výnimočnej bohatej chuti, výraznej aróme a lahodnej kyslosti, ktorá je výsledkom špeciálne pomalého praženia.

 

Z portfólia CAFÉ VERDE si vyberie každý milovník kávy - znalci, ktorí preferujú 100% Arabicu s príjemnou kyslosťou a vôňou s prirodzene korenistým tónom, baristi, ktorí obľubujú espresso so silnou vrstvou jemnej peny, získanej zo 100% Robusty, na svoje si prídu aj klasici, ktorí v káve hľadajú jej neobyčajné tóny, chute a vône a uprednostňujú lahodný súzvuk vysoko kvalitných zŕn káv Arabica a Robusta.

VERDE CAPPUCCINO 2VERDE ESPRESSO

 

Slovo "Verde" v španielčine znamená "zelená". CAFE VERDE je tak "zelená" káva J.J. Darboven z kontrolovaného ekologického pestovania. Opiera sa o myšlienku udržateľnosti životného prostredia vďaka 100% organicky pestovanej káve. Ručne zbierané kávové zrná z najlepších pestovateľských oblastí sú pestované bez umelých hnojív a dávajú káve jedinečnú rýdzo inšpiratívnu chuť a arómu. Vďaka svojmu ekologickému spracovaniu je vhodná predovšetkým pre tých, pre ktorých je radosť z úžasnej kávy prirodzene spojená so zodpovednosťou voči budúcim generáciám.

Bohnenmitgruen2obrazek zmenseny zesvetleny


Text: Paula Mokrá, J.J. Darboven
Foto: J.J. Darboven