DG201571484

DG201571484


Praktické a funkčné spotrebiče sú základom každého úspešného varenia v domácnosti. Pokiaľ však hľadáte spotrebiče, ktoré budú plniť úlohu pomocníka, ponúknu nové inovatívne postupy a technológie, spotrebiče Hotpoint sú pre vás ako stvorené.

 

Značka Hotpoint predstavila úplne novú radu vstavaných a parných rúr, ktoré posúvajú zážitok z varenia na úplne nový level. Technologické inovácie ako funkcia Multiflow, ktorá umožňuje rovnomerné prúdenie vzduchu, či funkcia Multirecipes, vďaka ktorej si môžete vybrať z pestrej ponuky prednastavených receptov, sa postarajú o maximálne využitie spotrebičov za akýchkoľvek okolností. Parná rúra Hotpoint vám umožní pripravovať zdravé, jednoduché jedlá za použitia vodnej pary. Jej teplotu a vlhkosť môžete po celý čas kontrolovať a tak máte celý proces prípravy jedla pod neustálou kontrolou. Parnú rúru však môžete využiť aj na pečenie či rozmrazovanie.

DG201571490DG201571528


Indukčné a plynové varné dosky vás takisto očaria čistým dizajnom a mnohými vylepšeniami. Varné plochy môžete využívať ako niekoľko samostatných, alebo ich spojiť do jednej väčšej. Plynové varné dosky majú navyše patentovú novinku, horák s vertikálnym plameňom, ktorý rovnomerne rozdeľuje ohrev.

DG201571533DG201571498

V rámci vstavaných spotrebičov značky Hotpoint, dostali nový šat aj chladničky. Nový dizajn a niekoľko technologických inovácií im opäť pridalo na praktickosti. Kombinované chladničky majú funkciu Active Oxygen 2.0, vďaka ktorému dokáže udržať potraviny svieže a čerstvé ako v deň, kedy ste ich kúpili a navyše bojuje proti tvorbe baktérií a plesní. Hotpoint myslí aj na praktické uskladnenie špecifických potravín ako je ovocie a zelenina, pre ktoré vytvorili zásuvku Crisper, ktorá má ideálne podmienky na ich uskladnenie. V mrazničke nájdete zásuvky pre rôzne typy potravín, ako aj zásuvku pre šetrné rozmrazovanie. Hotpoint takisto predstavil kombináiu jednodverovej chladničky a mrazničky, ktoré sú ideálnym riešením pre domácnosti, ktoré potrebujú vyššie kapacity.

DG201571489

Spracovali: AV, PM
Foto: Hotpoint