bosch series 4 xl chladnicka technologie kuchyna toptrendy

 

Flexibilita, adaptabilita a nastaviteľnosť sú súčasťou súčasnej domácnosti čoraz viac. Aj technológie moderných kuchynských spotrebičov svedčia o tom, že trend sa uberá smerom k bezproblémovým zariadeniam, ktoré sú inteligentnejšie, než ktorákoľvek generácia pred nimi. A pokiaľ ide o popredné inovácie, Bosch drží vždy krok s dobou ako prvý. Výnimkou nie je ani jeho najnovší prírastok v produktovom rade chladničiek Bosch Serie 4. 

 

Predstavujeme víťaznú kombinovanú chladničku Bosch Serie 4 v bielej úprave s výškou 186 cm a objemom 312 l. Tento model má špeciálnu priehradku VitaFresh, v ktorej udržíte potraviny dlhšie čerstvé. Vďaka možnosti regulácie vlhkosti ponúka ideálne podmienky na uchovanie mäsa, rýb, ovocia aj zeleniny. Energeticky efektívne LED osvetlenie rovnomerne osvetľuje celý chladiaci priestor, pričom ho však nadmerne nepresvetľuje.

 

 

bosch series 4 chladnicka technologie kuchyna toptrendy

 

Prácu ušetrí aj funkcia LowFrost, vďaka ktorej sa v chladiacom priestore tvorí menej ľadu a odmrazovanie je rýchlejšie. Zaujímavá je taktiež nová funkcia automatického SuperMrazenia, ktorá zaisťuje rýchlejšie zmrazenie menšieho množstva novovložených potravín, pričom zároveň chráni už zmrazené potraviny. Keď chladnička zaznamená zvýšenie teploty, automaticky ju zníži. Perfektne premyslené je aj jej vnútorné usporiadanie. Výsuvná sklenená  polička EasyAcess Shelf zaručuje ľahké vkladanie a vyberanie potravín a zároveň dokonalý prehľad o obsahu chladničky.

 

 

 bosch series 4 cerstve potraviny skladovanie jedla toptrendy

 

 

Vďaka VarioZone je možné umiestniť sklenené priehradky a poličky v mraziacom priestore flexibilne podľa aktuálnej potreby. Model Bosch KGE36VW4A získal titul „víťaz testu“ v teste kombinovaných chladniček časopisu dTest 12/2018.

 

 

bosch series 4 vitabox skladovanie zeleniny v chladnicke technologie kuchyna spotrebice beiela technika toptrendy