bsh siemens pyrolyticka rura samocistiaci efekt toptrendy

 

 

Moderné rúry ponúkajú špičkové funkcie, inteligentné senzory, nadčasový dizajn a intuitívne ovládanie. Varenie je s nimi jednoduché, rýchle a zábavné. Navyše vás zbavia aj namáhavého drhnutia rúry. Užívajte si varenie bez starostí s funkciou automatického čistenia a zoznámte sa s víťazkou testovania pyrolytických rúr časopisu dTest.

 

Aj menej skúsení kuchári dnes môžu pripraviť menu jako zo špičkovej reštaurácie vďaka množstvu inovatívnych technológií a automatických funkcií moderných rúr, ktoré ušetria čas aj prácu. Napríklad funkcia programov cookControl ponúka automatickú prípravu množstva bežných jedál, od zapečených zemiakov cez plnené rolády až po pečené kura alebo hovädziu pečeň. Stačí v menu vybrať požadovaný program a zadať váhu jedla, a o všetko ostatné sa postará elektronická pečúca automatika.

 

 

Dokonca už aj astenie môžete nechať na rúre. Stačí jediné stisnutie tlačidla a rúra Siemens s funkciou activeClean® sa sama vyčistí. Pri tomto procese, který sa nazýva pyrolýza, sa rúra rozpáli na teplotu okolo 485 °C a všetka mastnota a nečistoty sa spália na popol. Vnútro spotrebiča potom stačí jednoducho vytrieť vlhkou handričkou. Ide nielen o najefektívnejší, ale aj o najpohodlnejší spôsob čistenia vnútorného prostoru rúry na pečenie. Keď sa hostia vyberú domov, vy môžete pokojne odpočívať a nechať na rúru, nech sa sama vyčistí. Stačí stisnúť tlačidlo a po večeri ostanú len spomienky na príjemne strávené chvíle s priateľmi.

 

 

MCIM03193298 BSH Siemens kitchen stills scene 07 Main1 72dpi

 

Časopis dTest podrobil moderné pyrolytické rúry dôkladnému testu. Najvyššie hodnotenie získal model Siemens HB578A0S0. Čas ušetrí nielen vďaka funkcii coolStart na hlbokomrazené potraviny a možnosti rýchleho predhrievania, ale aj vďaka funkcii automatického čistenia activeClean® na perfektnú údržbu bez akejkoľvek námahy. Navyše ponúka 30 automatických programov na dosiahnutie dokonalých výsledkov a vďaka inovatívnej distribúcii vzduchu možno piecť až na troch úrovniach súčasne.Tento model sa vyznačuje aj jedinečným dizajnom a pýši sa okrem štítku víťaza testu dTest 5/2019 aj ocenením iF Design Award 2018.

 

 

 

MCIM03193299 H8271 Motiv 15 HB578A0S0B BF425LMB0 72dpi

 

V sekcii inšpirácií po novom nájdete aj originálne videorecepty i rôzne triky a ďalšie praktické tipy na špičkové domáce varenie od šéfkuchára Jirku Noska.

 

Viac informácií nájdete na stránke www.siemens-home.bsh-group.com/sk.

 

 

bsh siemens insta

ig: @siemenshomeczsk