4V1A0872

Móda tohto roku bude o vyniknutí a podčiarknutí individuality, s ktorou nemajú problém ani muži. V tomto duchu sa bude spájať vaše oblečenie s výraznými farbami a unikátnymi módnymi kúskami, na ktoré ste možno doteraz neboli zvyknutí, no sú originálne, štýlové a pohodlné.

Poďme sa preto spoločne pozrieť, v akom oblečení a odtieňoch dokáže každý jeden muž v tomto roku vyniknúť tak, aby sa zároveň cítil pohodlne a zaujal svoje okolie dobrým vkusom. Nie je to vždy len cena a značka, ktorá v tomto smere rozhoduje.

 

Červená dokáže nahradiť neutrálne farby

Hoci je červená jednou z najintenzívnejších farieb, je možné ju kombinovať takmer so všetkým. Ak ju zaradíte do svojho šatníka, zistíte, že pokojne dokáže nahradiť aj neutrálne farby a hodí sa k rôznym outfitom.

Pokiaľ si nie ste týmto výberom istí, na začiatok vyskúšajte pánske boxerky alebo trenky v červenej farbe a budete milo prekvapení. Sako alebo sveter v sýtej červenej farbe bude už čoskoro vaším najobľúbenejším kúskom v šatníku.

 

FU5020 LB 1 low

 

Sako a la župan

Posledné roky so sebou priniesli módu ležérneho oblečenia, ktoré ste mohli nosiť nielen doma, ale pokojne aj do mesta. Saká a kabáty v štýle županu so zaväzovaním na páse v trojštvrťovej dĺžke budú na jar 2022 trendy. Ľahké plátenné alebo semišové kúsky budú priam lákať nechať si oblečené pánske pyžamo a len tak v kabáte sa vybrať do obchodu. Rozhodnutie či tak urobíte však len na vás.

Nezabudnite pritom na fakt, že aj kvalitné pyžamo sa postará počas spánku o vaše pohodlie a potrebný komfort, vďaka čomu potom naberie energiu na nasledujúci deň.

 

Ľahké roláky bez rukávov si zamilujete

Hoci nás slniečko láka odhodiť zbytočné vrstvy, premenlivé počasie by nás nemalo zaskočiť nepripravených. Nielen pohodlné trenky, ale aj roláky z ľahkých tkanín budú aj počas jari preto stále „IN. Môžete si vybrať vzorované či jednofarebné, s dlhým, trojštvrťovým, krátkym alebo vôbec žiadnym rukávom. Rolákom jednoducho nemôžete nič pokaziť a pristane naozaj každému.

Zároveň vás tento kúsok oblečenia v premenlivom počasí zahreje bez potreby nosiť šatku alebo vysoký golier s kapucňou.

 

Screenshot 2021 11 18 165346

 

Ramenné vypchávky

Pamätáte si módu veľkých ramenných vypchávok z roku 2000 alebo 2010? Pokiaľ sa vám tento trend pozdával, je späť. Ramenné vypchávky opticky predĺžia ruku a zväčšia rameno, čím dodajú siluete tela väčšiu silu a výraz.

Pokiaľ potrebujete dodať sebavedomie na dôležité obchodné stretnutie alebo rande, oblečenie s ramennými vypchávkami je pre vás ako stvorené. Jediné čo sa vypchávkam v roku 2022 vyhne je hádam iba pánske spodné a nočné prádlo :-), inak môžete nájsť vypchávky v každej kombinácii, dokonca aj s mäkkým úpletom či inými jemnými tkaninami.

 

Ľahké oversize tričká či bermudy

Pokiaľ chcete ísť skutočne s dobou, oversize je stále „IN. Tento štýl oblečenia má čo dočinenia s klimatickou krízou a neustálym otepľovaním sa. Ľahké o číslo väčšie tričko vás zahreje, keď je treba a zároveň vás neobťažuje pri horúčave. Krátke bermudy si nechajte na leto, ale pokiaľ ste teplokrvný, bermudy pod kolená vám na jar padnú vhod.

 

4V1A0872

 

Ultra pohodlné sandále

Pohodlie a unikátnosť idú ruka v ruke, a preto sa jar ponesie v štýle ultra pohodlných sandálov v kombinácii s farebnými ponožkami alebo bez nich. Ukážte preto svoju individualitu aj obuvou!

V roku 2022 prichádza móda s unikátnymi prvkami pre pánov, ktoré dokážu udržať ležérny štýl a zároveň podtrhnúť mužský prvok. Už ste preto nazreli do šatníka ktoré kúsky potrebujete dokúpiť vy?

Ak nie, je na čase začať, aby ste si mohli príchod nového ročného obdobia užívať plným dúškami a s tými najkrajšími kúskami.

 

Zdroj obrázkov: Astratex