tommy hilfiger okuliare lifestyle moda toptrendy

 

 

Dnes už svetovo známa značka pomenovaná po svojom zakladateľovi, ktorý je ukážkovým príkladom amerického sna. Narodil sa v New Yorku a hoci mu rodičia už v detstve plánovali kariéru, on sa rozhodol venovať móde a stať sa ikonou súčasnej módy.

 

V roku 1985 si založil vlastnú firmu pod svojím menom a odvtedy sa začala písať história značky Tommy Hilfiger. V priebehu pár rokov firma Tommy Hilfiger Corporation začala žať úspechy po celom svete.Hoci ju v roku 2006 predal, meno značky je rozšírené a známe po celom svete. Dodnes patrí Tommy Hilfiger k obľúbeným a populárnym značkám svetovej módnej kultúry.

 

tommy hilfiger okuliarte styl moda topfashion toptrendy

 

Jeho meno môžete nosiť aj na okuliaroch

Tommy Hilfiger nie je iba o oblečení, ale aj módnych doplnkoch. Jedným z najobľúbenejších doplnkov, po ktorom siahame všetci, sú slnečné okuliare. Samozrejme, výrobcovia tejto svetovej značky ponúkajú aj dioptrické okuliare a okuliarové rámy, ktoré sú veľmi kvalitné a dizajnovo zaujímavé. Kolekcia očnej optiky TommyHilfiger stelesňuje prvotriedny americký dizajn a kvalitu.

 

Okuliare značky Tommy Hilfiger reprezentujú americkú kultúru prešpikovanú prvkami pestrosti a športovej elegancie. Modelka Gigi Hadid vyzerá v nadčasových pilotkách tejto značky s výrazným nosníkom naozaj očarujúco. Dobrou správou je, že nemusíte byť celebrita, aby ste mohli nosiť okuliare Tommy Hilfiger. Aj Vy sa môžete pýšiť ikonickou červeno-bielo-modrou kombináciou farieb tejto lifestyle svetovej značky.

 

 

tommy hilger model okulairov tenky ocelovy ram panske okuliare unisex moda topfashion toptrendy

 

 

 

 

Zažiarte v okuliaroch Tommy Hilfiger

Aj Vy patríte k milovníkom a milovníčkam tejto americkej značky, ktorá je známa a žiadaná po celom svete? Nosíte oblečenie tejto značky alebo Vaše zápästie zdobia elegantné hodinky Tommy Hilfiger? Tak zostaňte verní módnej ikone a zaujmite v okuliaroch Tommy Hilfiger.

 

 

 

 

tommy hilfiger styl moda lifestyle toptrendy

 

 

Okuliare Tommy Hilfiger sú zárukou kvality, elegancie, štýlu. Zvýraznite svoju jedinečnosť a osobnosť vďaka dioptrickým okuliarom americkej značky s červeno-bielo-modrým logom. Budete sa páčiť nielen sami sebe, ale určite si získate aj uznanlivé pohľady svojho okolia.