uvodna2

Jedáleň je miestom reprezentácie, harmónie, súdržnosti a kvality vzťahov v rodine. Je často jediným miestom, kde sa stretnú a porozprávajú všetci členovia rodiny. Preto si zaslúži mimoriadnu pozornosť a mali by sme ju zariadiť tak, aby sme sa cítili naozaj príjemne a uvoľnene. 

8. 6. 2016

Jedáleň je miestom reprezentácie, harmónie, súdržnosti a kvality vzťahov v rodine. Je často jediným miestom, kde sa stretnú a porozprávajú všetci členovia rodiny. Preto si zaslúži mimoriadnu pozornosť a mali by sme ju zariadiť tak, aby sme sa cítili naozaj príjemne a uvoľnene.

jedalen modesto copy

 

Jedálenský nábytok sa nemusí obmedzovať rozmermi kuchyne a môže sa stať skutočnou dominantou priestoru. Interiér jedálne by mal tvoriť ucelený synchronizovaný celok. Najdôležitejším prvkom je stôl. A aký má mať tvar či veľkosť? Záleží na vašom spoločenskom živote a počte osôb v rodine. Najobľúbenejšie sú obdĺžnikové tvary. K stolom je potrebné doladiť stoličky, ktoré by mali mať nielen estetický, ale aj praktický účel. Treba si všímať výšku stola a šírku nôh. Programy Modesto, Nordic a Tirol z ponuky ponuky Decodomu sú správnou voľbou. Reprezentujú klasiku, nadčasovosť s modernými technológiami, ako sú bezpečnostné sklá, osvetlenie panelov, vitrín a sklenených políc či zásuvky so „samodoťahom“ s brzdou. S dekoratívnymi prvkami to netreba preháňať. 

 

jedalen Nordic copy   jedalen tirol copy   kuchyna Ester 1 copy