hard wood 4

Aj drevo si zaslúži druhú šancu na život! U nás v Hard Wood Art máme všetky vízie jasne stanovené. Chceme ukázať svetu nezameniteľné krásy prírody v inovatívnom prevedení a priniesť ich do domácností našich klientov v podobe prvotriednej kvality s nádychom inakosti, ktorú ocenia aj tí najnáročnejší.

Hľadáte výrobky z drevín šité na mieru, ktoré obohatia priestor a dodajú mu dávku pozitívnej energie? My výzvy milujeme a verte nám, že s nami ich budete milovať aj vy. Stačí na chvíľu nahliadnuť do nášho sveta plného drevín, ktorým častokrát venujeme aj stovky hodín. Výsledok? To môžete posúdiť nižšie a presvedčiť sa na vlastné oči, že aj obyčajný kus dreva dokáže pri správnej starostlivosti vyniknúť ako nikdy predtým. Každý výrobok ktorý Hard Wood Art vyrobí je originálny a nikde na svete rovnaký kus nenájdete.

Precíznosť a dokonalosť sú v Hard Wood Art vždy prioritou

To, že nás baví práca s drevom sme zistili už dávnejšie, ale k našim snom sme sa postavili čelom až v roku 2017. Dnes sa môžeme pýšiť pestrým portfóliom produktov v unikátnej spojitosti dreva a epoxidovej živice, ktoré pre vás vyrábame v obci Bošany (okres Partizánske) vždy s citom a láskou.

Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, čo vieme najlepšie, nezabudnite preskúmať našu stránku, kde okrem značnej starostlivosti o drevo nechýba ani pestrý e-shop. Ak ste zvedavý, z čoho vznikajú skutočne luxusné kúsky nábytku, či rôzne iné interiérové a exteriérové doplnky z našich drevín, všetko prehľadne nájdete na stránke www.hwa.sk

Navrhnite si vlastný produkt z dreva, ktorý vydrží ďalšie generácie

 hard wood 3

Drevo už dávno nie je len o rúbaní či vypaľovaní. Každý kúsok v sebe skrýva niekoľko unikátnych tajomstiev, teda aj každý výrobok od nás je jedinečný, spracovaný profesionálnym náradím s maximálnou precíznosťou a zmyslom pre detaily.

Mimo našich ponúkaných produktov si vie každý navrhnúť svoj vlastný kúsok, či už v podobe stolíku, komody, zrkadla alebo iných produktov. Je to už len na vašej predstavivosti, ktorú sa v Hard Wood Art vždy snažíme naplniť do najmenších detailov a vybrať si môžete hneď z niekoľkých drevín:

 

Objavte výnimočnosť epoxidovej živice

 

hard wood 5

 

Fantázii sa medze nekladú. Ak nepociťujete potrebu našich dizajnových kúskov, stále si ich môžete vyrobiť po svojom. Stačí k tomu kreatívny nápad, vhodný materiál a epoxidová živica, s ktorou sa obyčajný kus dreviny stane umeleckým skvostom.

Naša epoxidová živica je charakteristická pre veľmi dobrú odolnosť voči UV žiareniu, vysokej rozlievateľnosti a ľahko sa odvetráva. Okrem toho, vynikajúco prilieha k rôznym podkladom a nesie so sebou nízku viskozitu, ako aj vysokú transparentnosť.

Netreba zabúdať ani na pigmenty HWA, ktoré oživia epoxid na nepoznanie a pritom ho zanechajú nádherne čírim. Všetko závisí od množstva pigmentu a u nás si môžete vybrať až z 39 druhov rôznych odtieňov. Či už obľubujete hlbšie tóny alebo si skôr potrpíte na tie svetlejšie, odpoveď máme na všetko. 

Pýchou nášho portfólia je tento výnimočný 7 metrový rokovací stôl z bukového dreva

 hard wood 2

Prekonávať hranice nám nikdy nerobilo problém. Dôkazom toho je nami vyrobený stôl v kombinácii bukového dreva a epoxidovej živice s modro-zeleným pigmentom. Jeho rozmery sú 7 000 × 1 400 mm a s hrdosťou môžeme napísať, že sa jedná o jeden z najväčších epoxidových stolov na svete. Pri jeho výrobe sme využili neuveriteľných 320 kg epoxidu a v tomto čase sa už nachádza vo svojom novom domove, kde zaň bez problémov dokáže zasadnúť až 22 ľudí.

Trvalo nám to naozaj dlho, pokým sa z tohto gigantického kusu bukového dreva stal výsledný produkt. Celý proces výroby zabral veľmi veľa hodín, na ktorých konci sa na všetkých zúčastnených stranách objavil úsmev. Myslíte, že zaslúžene?

Pri správnej forme, teplote, natieraní, brúsení, rezaní či frézovaní dokážeme vykúzliť aj nemožné. A kto vie, možno podobný stôl vyrobíme v blízkej budúcnosti aj pre vás. Dvere máte otvorené, stačí sa ozvať, prekonzultovať detaily a všetko ostatné nechajte na nás. Či túžite po veľkom stole alebo preferujete menšie rozmery, každý jeden kúsok dostane vždy tú najlepšiu starostlivosť.

hard wood 1

Snažíme sa šíriť jedinečnosť všade okolo a potrebu vyniknúť s niečím inovatívnym pociťujeme ako poslanie pri neustavičnom napredovaní. Preto si ceníme každého zákazníka, ktorý zavíta do našej dielne a okúsi to, čo robíme najlepšie. Pre najnovšie projekty a najaktuálnejšie info nás sledujte na Instagrame (hwa_sk), Facebooku (Hardwoodart alebo @HWASK) a TikToku (@hardwoodart).