vinylove podlahy xs quick step laminatove podlahy parkety toptrendy

 

 

Podlaha hrá dôležitú úlohu pekného domova.  Každý chce mať to najlepšie!  Spoločnosť PARKETT STORE, s.r.o.  ponúka vo svojej kategórií najlepšie laminátové, drevené a vinylové podlahy.  Tím odborníkov vám zároveň dodá  odborné poradenstvo na vysokej kvalitatívnej úrovni, pričom môžete využiť servis s vašou novou ako aj starou podlahou.

 

 

Nová generácia podláh

Horúcou novinkou na trhu je  vinyl Quick-Step Rigid.  Jeho luxusný pevný povrch vás upúta.  Rigid vinyl je pevnejší než tradičný luxusný vinyl, a preto je ideálny pre pokládku na dlaždice alebo iný nerovný podklad. Je to vynikajúce riešenie pre vyrovnávanie nerovností.

 

 

vinylove podlahy quick step bivynie interier laminatove podlahy parkett store toptrendy

 

 

Pevné vinylové podlahové krytiny značky Quick-Step

Pevná podlahová krytina je tu na dlhý čas. Aj keby vaše deti na podlahu zhodili napríklad plný tanier rajčinovej polievky, podlaha zostane neporušená a bez škvŕn. Jej nádherný prírodný dizajn ľahko odolá skúške času. Je to najpevnejšia a najmäkšia podlaha, po akej kedy budete kráčať, a navyše nevyžaduje prípravu povrchu.

 

 

vinylove podlahy quick step rigid byvanie interier toptrendy

 

 

Odolnosť, ktorá vydrží

Posaďte sa a relaxujte. Ťažké predmety, ktoré náhodne narazia do vašej novej pevnej podlahy, na nej nezanechajú žiadnu stopu – vďaka pevnému vinylovému jadru s extra sklolaminátovou ochranou. Svoju novú pevnú vinylovú podlahu môžete dokonca položiť na existujúcu podlahu bez prípravy povrchu.

 

 

 

vinylove podlahy quick step rigid odolne komfortne chodenie podlahoviny a krytiny parkett store toptrendy

 

 

Mäkká, teplá a tichá

Prejdite sa komfortne po svojom dome so šálkou rannej kávy. Po najmäkšej pevnej vinylovej podlahovej krytine na trhu je radosť chodiť – aj naboso. Chodíte radšej obutí? Jej vlastnosti v oblasti absorpcie zvuku zaručujú príjemný akustický zážitok.

 

 

vinylove podlahy lahka udrzba quick step rigid byvanie interier toptrendy

 

 

Stop škvrnám

Utesnená vrchná vrstva vinylovej podlahy Quick-Step je vybavená našou revolučnou technológiou StainGuard. Najlepšia technológia odolnosti voči škvrnám svojho druhu udrží vašu podlahu bez škvŕn a nedá nečistotám ani škrabancom žiadnu šancu.

 

 

Vhodné na renovácie

Vytvárate si domov podľa svojich predstáv prípadne  niekoho iného? Alebo len nadišiel čas zrenovovať podlahu? Luxusný vinyl je tým správnym riešením. Jeho pevná a odolná povrchová vrstva zachová prírodný dizajn vašej novej podlahy na dlhé roky.

 

 

Luxusný vinyl  je ideálna voľba pri renovácii

 

 

vinylove podlahy struktury quick step rigid byvanie interier toptrendy

 

 

Podlahy luxusného vinylu sú vhodné na každý druh podkladu.  Či už kladiete podlahu na vyrovnaný alebo (veľmi) nerovný podklad, vždy sa nájde vinylová podlahová krytina, ktorá splní vaše potreby.

 

 

 

vinylove podlahy quick step rigid jednoducha montaz byvanie interier toptrendy

 

 

Mimoriadna tenkosť

Vezmite do ruky jednu z luxusných vinylových dosiek spoločnosti  PARKETT STORE a ihneď pochopíte, prečo sa s nimi tak ľahko manipuluje. Sú tenké, elegantné a ideálne na každé použitie.

 

 

 

vinylove podlahy quick step rigid byvanie jednoducha montaz interier toptrendy

 

Jednoduchá inštalácia

Či už si vyberiete montáž pomocou systému klik alebo lepidla, vaša nová podlaha Livyn rozžiari váš domov za pár okamihov.

 

 

 

Text a foto: PARKETT STORE

Viac na www.parkettstore.sk