elixir mladosti mPáčilo by sa vám schovať si do krabičky poklad, ktorý vás urobí krásnou v každom veku? Že nič nieje nemožné a svoju kúzelnú krabičku skutočne môžete mať, dnes ukázali odborníci z Kliniky YES VISAGE.

Predstavili možnosti využitia vlastnej krvnej plazmy k vytvoreniu jedinečného elixíru mladosti, ktorý je unikátny rovnako, jako je unikátna plazma každej z nás.

K.Kormuthova a S.Krainova Plazma Cream

Krvná plazma bola už mnohokrát skúmaná a ukázalo sa, že obsahuje veľa vitamínov, minerálov a ďalších, telu prospešných látok. Vďaka tomuto zloženiu sa krvná plazma využíva ako v klasickej, tak aj estetickej medicíne. Zatiaľ čo v klasickom lekárstve je vynikajúcim pomocníkom napr. pri liečbe kĺbov, v estetickej medicíne má svoje výsostné postavenie medzi prípravkami pre krajšiu a mladistvejšiu pleť. Krabičku s názvom Plazma Cream obsahujúcu iba prírodné látky vrátane tej najcennejšej, nášmu telu vlastnej plazmy, môže mať doma teraz každá z nás. Rovnko, ako Kristína Kormúthová, o ktorej sa vie, že je zástankyňou zvodného, no čo najprirodzenejšieho vzhľadu.

Ako každá žena, aj ona sa ale zaujíma o to, ako byť ešte krajšou a preto sa rozhodla podstúpiť omladenie vlastnou plazmou – Plazmalifting. Pri tej príležitosti si nechala namiešať to najlepšie z vlastnej krvi – plazmu aj na domáce použitie v podobe YES Plazma Creamu.

„Žena má byť krásna za každých okolností. Keďže som moderátorkou a moja tvár ma živí, venujem jej väčšiu pozornosť. Som zástanca sofistikovanej starostlivosti o pleť. Nepotrebujem zatiaľ žiadne radikálne zásahy, preto je pre mňa Plazmalifting výbornou voľbou. Nepichám si žiadne umelé výplne, chcem pôsobiť sviežo a hlavne prirodzene. Vďaka Bohu, že trend „umelosti" už odznel a na rad znovu prichádza natural look. Keď som sa od pani doktorky Brezovej dozvedela o elixíre mladosti v podobe Plazmaliftingu a úžasného YES Plazma Creamu na domáce použitie, veľmi ma to oslovilo. Je to vlastne taký malý domáci Plazmalifting bez ihly," vysvetľuje Kristína Kormúthova dôvod návštevy Kliniky YES VISAGE, kde omladenie podstúpila.

O účinkoch Plazmaliftingu sa na klinike YES VISAGE presvedčili tiež Simona Krainová, Alice Bendová, Iva Kubelková a ďalšie známe tváre. Odstredením krvi pani doktorka získala ich plazmu, ktorú pridala do základnej bázy krému. Všetky si tak z kliniky odniesli domov svoj osobný, na mieru vytvorený elixír mladosti.

Plazma krém je regeneračný krém, ktorý má práve po pridaní vlastnej krvnej plazmy nielen omlazovacie, ale aj preventívne a hojivé účinky. Pleť prirodzene revitalizuje a regeneruje. MUDr. Barbora Brezová k tejto unikátnej metóde dodáva: "Hlavnou výhodou omladenia vlastnou plazmou je, že telo nemusí prijímať žiadne umelé látky a materiály, a nehrozí tak riziko následných komplikácii alebo alergie. Ide o telu úplne prirodzený proces. YES Plazma Cream obsahuje rastové faktory, vitamíny, bielkoviny, živiny a kopíruje proces hojenia. Následná aplikácia krému pleť omladzuje a revitalizuje. A naviac, v kombinácii s Plazmaliftingom alebo inými zákrokmi, ide o skutočný elixír mladosti."

 

zdroj: Klinika YES VISAGE