For Arch 2016 8

Príjemná klíma po celý rok a nízke náklady na kúrenie.

 

 

nova 109 1a

29.9.2016

Spoločnosť ATRIUM predstavila na septembrovom veľtrhu FOR ARCH nové domy zo svojej akčnej ponuky. Vďaka technológii DifuTech sa v interiéri po celý rok udrží príjemná klíma. Tepelná izolácia zaručuje pohodlné bývanie s nízkymi nákladmi na kúrenie.

 

VELA 115

vela 115 1

Zaujímavý rodinný dom Vela 115 sa stal jedným z najžiadanejších typov z kolekcie firmy ATRIUM. Je tvorený dvoma detskými izbami a spálňou so šatníkom. Interiér je rozdelený na dve časti - dennú a nočnú, v ktorej sú umiestnené spálne. Domácu atmosféru vytvoria krbové kachle, ktoré bez problémov vykúria celý dom. Obdivné pohľady si vyslúži voľba dreveného podkladu, ktorá dodá stavbe dokonalý vzhľad a štýl.

 

NOVA 109

nova 109 1a

Klasikou medzi drevostavbami je obľúbený rodinný dom Nova 109 s pôdorysom v tvare písmena “L”. Jedno krídlo domu je venované spoločenskému životu. V kuchyni si môžete zvoliť malú špajzu a pri umiestnení krbových kachlí do obývacej izby vytvoríte nielen útulnú atmosféru domu, ale i príjemné teplo krbu, ktorým vykúrite celý dom. Z obývacej izby vyjdete rovno na zastrešenú terasu s výhľadom do záhrady. V druhom krídle domu sú dve izby s kúpeľňou. Dom je možné upraviť na bezbariérový.

 

STAR 123

star 123 1

Star 123 je dôkazom toho, že i klasický dom môže vyzerať štýlovo. Stačí zmenšiť presahy strechy na minimum, vybrať tmavú strešnú krytinu a červené okná v kombinácii s bielou alebo svetlo šedou fasádou vytvoria krásny rodinný dom so zaujímavým dizajnom. Ak zvolíme krbové kachle, bez problémov vykúrime celý dom a dosiahneme príjemnú atmosféru domova. Zároveň môžete použiť vonkajší nerezový komín vedený po vonkajšej stene. Tento dom je vhodný pre 4-člennú rodinu.

 

VARIANT 129

variant 129 2

Tento podkrovný dom je svojim nadčasovým vzhľadom stále moderný. K domu si môžete dorobiť pergolu. Izba na prízemí poslúži ako pracovňa, izba pre hostí, alebo ako odpočívacia miestnosť. V podkroví sa nachádzajú tri veľké izby a kúpeľňa. Medzi kúpeľňou a schodiskom môže vzniknúť malý šatník. Dom má pôdorys s rozmermi 8,54 x 9,44 m.

 

LAGUNA 122

laguna 122 16 3

Moderná drevostavba má zaujímavo riešený pôdorys. Z každej izby ponúka vstup do záhrady. Obývacia izba je spojená s kuchyňou a jedálenským stolom. V dome je pracovňa, izba pre hostí a spálne so samostatným šatníkom. Laguna ponúka komfortné bývanie pre 4-člennú rodinu a aj tento dom môže byť upravený na bezbariérový.

 

Text: Paula Mokrá, ATRIUM
Foto: ATRIUM