Jar postupne prekonáva zimu a sivé dni začínajú ustupovať veselším, slnešnejším momentom. S príchodom tohto pozitívneho ročného obdobia by sme sa mali sústrediť aj na našu domácnosť a dodať jej trochu farieb.

Ťahavé rastliny

Popínavé rastliny by nemali chýbať v našich interiéroch ani tento rok. Okrem toho, že sa nám starajú o lepšie ovzdušie, zelená farba Greenery je farbou roka podľa firmy Pantone.

5

Meď

Nahraďte zlaté a strieborné doplnky medenými. Okrem toho, že meď je nadčasová, elegantná a pôsobí luxusne, hodí sa takmer do každého interiéru. Či už do rustikálne ladeného, alebo do futuristického.

1

Mramorové tapety

Ak je pravý mramor prlíš veľký zásah do vašich financií, vôbec nemusíte zúfať, riešením totiž sú tapety s mramorovou potlačou. Tapety sú finančne nenáročné a dodajú každému priestoru chic atmosféru.

2

Drevené dlaždice

Kuchynské linky, stoly či podlahy, ktoré vytvárajú ilúziu drevených dlaždíc sú ideálnou voľbou pokiaľ hľadáte do svojho interiéru teplejší prvok.

4

Akrylové prvky

Akrylové doplnky či nábytok zažívajú svoj boom. Navyše sú strategickým riešením pre každý menší interiér, vzhľadom na to, že dokážu opticky zväčšiť priestor.

3

Foto: Getty Images

 

zdroj: www.stavebnictvoabyvanie.sk