efekt nekonciaceho stropu uvodVznášajúci sa kŕdeľ sklenených kúskov, detailne prepracovaných do poslednej časti. Luster INFINITO spája najmodernejšie technológie s kvalitou českého skla.

Vznášajúci sa kŕdeľ sklenených kúskov, detailne prepracovaných do poslednej časti. Luster INFINITO spája najmodernejšie technológie s kvalitou českého skla.

05

Na prestížnom podujatí PARIS DESIGN WEEK 2016 zažiarilo aj Slovensko. Spoločnosť LEDeco solution predstavila dizajnový luster INFINITO z kolekcie FOSALI priamo vo svetoznámej Galérii Joseph v centre Paríža.
efekt nekonciiaceho stropu 001efekt nekonciiaceho stropu 002
Elegantné prevedenie, optické vlákna v kombinácii s ručne fúkaným sklom, svietidlo s nádychom luxusu - to je unikátny luster INFINITO z dielne FOSALI.
efekt nekonciiaceho stropu 004efekt nekonciiaceho stropu 003
Zrkadlová podstava umocňuje efekt nekončiaceho stropu aj v nízkom priestore. Vďaka zabudovaným miniatúrnym LED svietidlám luster poslúži aj ako hlavné svietidlo. Atraktívna je aj možnosť stmievania 0-10V, 1-10V, DALI, DMX alebo iné riadiace systémy.

infinito 2
Zlatisté odlesky, zaujímavé vzory a farby dodávajú svietidlám ten správny šmrnc.

IMG 20IMG 201

Na PARIS DESIGN WEEK 2016 spoločnosť prezentovala aj svetelný exponát v tvare X, jedinečný svetelno-umelecký kúsok, ktorý vznikol v spolupráci s renomovaným výtvarníkom Igorom Lattom. Dielo bolo v premiére uvedené na exhibícii LIGHT EXPO: light&design 2015 v Banskej Bystrici. Teraz vzbudilo záujem profesionálnej i laickej verejnosti z celého sveta.

text: Paula Mokrá
foto: fosali.com