kanc dizajn mNemecké výrobné spoločnosti Koenig und Neurath a Brunner predstavujú špičku v oblasti kancelárskeho a kongresového sedacieho nábytku.

lamiga locationcmyk 02Zaujali na tohtoročnej výstave ORGATEC v Kolíne nad Rýnom viacerými novinkami.

Spoločnosť Brunner je špecialistom na vysoko kvalitné a funkčné prvky sedacieho nábytku a stolov, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na zariadenie kongresových sál, reštaurácií, kancelárií, hotelových a letiskových hál, ako aj požiadavky na zvýšenú stabilitu sedacieho nábytku určeného do zariadení pre seniorov. Tento rok priniesla spoločnosť na trh mnohé novinky, napríklad stôl Fina conference, kancelársku stoličku Finasoft, stoličku A-chair a model Plot.

Spoločnosť Koenig und Neurath je najväčším nemeckým výrobcom nábytku, kancelárskych systémov a stoličiek. Táto spoločnosť prináša na trh stále nové produkty, ktoré vyhovujú neustále sa meniacim nárokom na pracovné miesta a tiež produkty, ktoré spájajú špecifické požiadavky ich používateľov.

Príkladom sú stoličky so zvýšenou nosnosťou – nový model LAMIGA (nosnosť do 150 kg), nový ergonomický model JET II, kancelársky systém DO IT 4 a pod. ...

Viac sa dočítate na stranách 134 – 135


Tento článok vyšiel v publikácii Top trendy v bývaní 2013