Saffrino furniture mKaždý z nás túži po tom, aby jeho domov bol oázou pokoja a šťastia.

Saffrino furnitureAby sa v ňom cítili čo najlepšie všetci členovia rodiny aj návštevy a aby z priestoru sálala harmónia, pokoj a pohoda.

Jednou z možností ako to docielime, je aplikácia princípov učenia feng šuej v interiéri našich domovov. Je to možné v akomkoľvek priestore v byte, v dome, na chalupe. Ak to nestihneme v etape prípravy stavby či v novostavbe, s princípmi feng šuej môžeme pracovať aj v zariadenom priestore. Rozdiel je len v prístupe a spôsobe úprav. Vo feng šuej je veľmi dôležité vždy brať do úvahy viaceré analýzy a „školy" a na priestor sa pozerať globálne a hodnotiť všetky energie, ktoré do neho vchádzajú. Najlepšie je poradiť sa s odborníkom na feng šuej, ktorý použije viaceré metódy a priestor upraví na mieru obyvateľom, ktorí v ňom žijú. Poradca navrhne vhodné zmeny v priestore, farby jednotlivých miestností, umiestnenie doplnkov, prípadne odstránenie vecí, ktoré môžu škodiť na základe svojich analýz a informácií, ktoré získa od klienta. V priestore však platia základné princípy, podľa ktorých sa môže riadiť každý z nás. Po kompletnej analýze feng šuej a jej vysvetlení veľa krát pochopíme, prečo sa v našom živote dejú niektoré veci.

Text: Martina Miková
Foto: S Lee Wright, Karen Rauch Carter, Allnatura, Amazing decoration, Truva, B2B, CERO keramic, Miele, Zalf and zodiac decor, Interlüebke, Saffrino, Cormar carpets

Viac sa dočítate na stranách 140 – 145


Tento článok vyšiel v publikácii Top trendy v bývaní 2013