jura j6 m svajciarska kava kavovar profesionalny do domacnosti kuchynske spotrebice toptrendy

 

Už od roku 1931 sa švajčiarska spoločnosť JURA Elektroapparate AG venuje vývoju inovačných vysokokvalitných prístrojov pre domácnosť. JURA urobila v 90. rokoch radikálnu zmenu a zamerala sa na segment automatických kávovarov. Vďaka tomu je dnes synonymom pre vynikajúci zážitok z kávy v súhre s ľahkou obsluhou a krásnym dizajnom. Kávovary JURA sa stali stelesnením švajčiarskych hodnôt – výkonu, presnosti, prestíže a túžby po dokonalosti. JURA šíri tieto hodnoty naprieč celým svetom vďaka veľvyslancovi svojej značky – Rogerovi Federerovi.

 

Sortiment kávovarov JURA v sebe nesie poznatky a kompetencie štvrťstoročia výskumu, vývoja a výroby vyše 5 miliónov kávovarov. JURA chce milovníkov dobrej kávy vždy nanovo nadchnúť svojimi kávovarmi, ktoré z hľadiska kvality výsledného nápoja, dizajnu a obsluhy opakovane nastavujú štandardy pre celú branžu. Kávovary JURA vyvíja angažovaný tím 70 inžinierov. Nedávno vývojári JURA dosiahli ďalší míľnik, hovoríme o revolučnom pulznom extrakčnom procese (P.E.P.®), ktorý umožňuje docieliť nevídane plnú arómu aj v prípade malých káv.

 

 

jura j6 svajciarska kava kavovar profesionalny do domacnosti kuchynske spotrebice toptrendy

 

 

Ozaj jednoduchá obsluha

Kávovary JURA sú zrozumiteľné, jednoducho a intuitívne ovládateľné. Pre ilustráciu uveďme tento príklad: vodný filter a kávovar navzájom komunikujú vďaka technológii RFID. Kávovar automaticky rozpozná filter a zvolí vhodné nastavenie.

 

 

 jura kavovary dialkove ovladanie vyber menu svajciarska kava toptrendy

 

 

JURA Operating Experience (J.O.E.®)

Spája všetky funkcie plnoautomatického kávovaru JURA s vaším smartfónom. Vďaka tomu si môžete svoje špeciality premenovať a priradiť k nim vlastný obrázok. J.O.E.® vás informuje o aktuálnych stavových hláseniach a oznámi vám, kedy treba napr. doplniť vodu či kávové zrnká.

 

 

 

 

Dizajn vyhrávajúci ocenenia

Čistý, moderný a elegantný dizajn kávovarov prispieva k ich veľkému úspechu. Početné ceny za dizajn pomohli spoločnosti zakoreniť sa v očiach zákazníkov po celom svete ako značka, ktorá udáva trendy.

 

 

jura store svajciarske kavovary spotrebice toptrendy

 

 

Nová značková predajňa JURA Store Bratislava

JURA otvorila v Bratislave značkovú predajňu, kde sa zameriava na predaj domácich a profesionálnych kávovarov. Všetky aktuálne modely sa dajú naživo vyskúšať a ochutnať akú kávu pripravujú. Poskytuje odborné poradenstvo pri výbere a obsluhe kávovarov, ktoré sú ihneď k odberu. JURA Store zabezpečuje aj služby centra JURA Hospitality Point ako sú osobný príjem kávovarov do servisu, drobné opravy na počkanie a zapožičiavanie kávovarov.