zahrada podla najnovsich trendov uvod

Na dvere už klope jeseň, ale kým sa na nás ešte usmieva slnko, treba si dopriať chvíle pohody na čerstvom vzduchu. S kvalitným záhradným nábytkom si užijete ten pravý relax.

Na dvere už klope jeseň, ale kým sa na nás ešte usmieva slnko, treba si dopriať chvíle pohody na čerstvom vzduchu. S kvalitným záhradným nábytkom si užijete ten pravý relax.

Na prestížnom parížskom veľtrhu MAISON & OBJET na začiatku septembra 2016 predstavila nové trendy aj spoločnosť FERMOB. Pôvodne výrobca kovových stolov a stoličiek dnes ponúka širokú škálu záhradného nábytku, dekoratívnych doplnkov a najnovšie predstavil kolekciu svietidiel. S inovatívnymi a dômyselne prepracovanými kúskami si vychutnáte posedenie v exteriéri, obklopení farbami.

zahrada podla najnovsich trendov 001zahrada podla najnovsich trendov 013

Francúzska firma FERMOB je oveľa viac než výrobca záhradného nábytku. Značka je stelesnením životného štýlu. Dizajn vyjadruje slobodu a radosť zo života, ktoré sa prepletajú s praktickosťou. Dokonalé línie, funkčné a pohodlné kúsky si zamilujete.
zahrada podla najnovsich trendov 003

Jednotlivé kusy nábytku prekračujú hranice pojmu každodenných predmetov a stávajú sa dlhotrvajúcimi spoločníkmi pre život.

zahrada podla najnovsich trendov 007

zahrada podla najnovsich trendov 012

zahrada podla najnovsich trendov 005zahrada podla najnovsich trendov 006

ALFRED, premyslený posuvný stolík podľa návrhu Pascala Mourqua, je inšpirovaný 50. rokmi minulého storočia. Tento praktický, mobilný a všestranne využiteľný kus poslúži ako minibar, alebo ako odkladací priestor. Je vhodný tak do interiéru, ako i do exteriéru, do kuchyne, na terasu alebo k bazénu. Vo farebnom prevedení je ideálnym spestrením.

 

zahrada podla najnovsich trendov 008

Luxus rokov minulých a súčasná modernosť. Taký je nábytok kolekcie 1900. Na vytvorenie každého železného zvitku je potrebných 64 úderov kladivom. V kombinácii s mäkkým štýlovým sedadlom a živými farbami vznikol pohodlný kus vhodný na záhradu aj na balkón. Vynikne spolu s nízkym stolíkom a ďalšími kúskami z kolekcie 1900.

zahrada podla najnovsich trendov 009

Nová kolekcia Clé des Champs je plná rustikálnych vzorov a moderných farieb.

V portfóliu výrobkov sa pod hlavičkou firmy Fermob nachádza aj sortiment pre deti, nechýbajú ani štýlové kvetináče.

zahrada podla najnovsich trendov 010zahrada podla najnovsich trendov 011

text: Paula Mokrá, Fermob
foto: Fermob