patince apartmán3 7721 uvod

Od abstraktných kompozícií umiestnených na stenách po nepravidelné striedanie plôch. Mezonetový apartmán Imperial vzbudzuje dojem súkromnej galérie. Jednoduchosť a otvorenosť priestoru je tu dosahovaná priznanou strešnou konštrukciou a excentricky schodiskom, vedúcim na vrchné podlažie. Aby sa plynulosť priestoru nenarušila ani doplnkami a zároveň bola dosiahnutá rovnováha, zvolili dizajnéri závesné svietidlá v jednotnej forme. Poriadok kompozície je dôsledne zachovaný striedaním výšok a dĺžok, pričom celý interiér je volený do teplého spektra jesenných odtieňov červenej a karamelovej, odľahčenej dominantnou smotanovou farbou stien, evokujúcou maliarske plátno, na ktorom vyniká každá línia. 

 

patince apartmán3 7721

 

Rovnováha v interiéri je dosiahnutá aj textúrami. Matné povrchy náhle vyvažuje lesklá kožená sedacia súprava v žiarivej červenej farbe. Mezonet disponuje dvomi spálňami na poschodí a jednou spálňou na prízemí. Funkčné a logické usporiadanie je viditeľné aj v ostatných častiach apartmánu. Pre intímnu, chladnú zónu kúpeľne zvolili dizajnéri ako výrazný prvok plochu podlahy. Keramická dlažba s mramorovým efektom prechádza aj do sprchovacieho kúta. Dynamiku priestoru zachováva pár atypických umývadiel s kónickým telom, otvárajúcim sa smerom nahor. Zdá sa, že pre dizajnérov bol prvoradým cieľ maximalizovať úžitkovú plochu za každých okolností. Niekoľko dôkazov ponúka aj kúpeľňa. Vaňa je zameraná do zadného rohu a veľkorysý priestor ponúka aj samotný sprchovací kút. Ten je riešený vskutku netradične, oblúkom - ktorým sa znásobuje rozloha priestor a zároveň funkčne zachováva teplota vnútri kútu. 

 

patince Apartman Imperial

 

 

Mezonet Imperial však našťastie nie je galériou a ani súkromnou rezidenciou. Je súčasťou Wellness Hotela Patince. Ako šesťlôžkový apartmán ponúka hosťom možnosť vydýchnuť si v prostredí príjemného hotela v blízkosti malebnej prírody. Ak máte záujem o rezerváciu tohto mezonetu, môžete tak urobiť na stránkach www.wellnesspatince.sk. A o všetkých aktuálnych informáciách sa dozviete na FB profile hotela.