Nemecký výrobca Kaldewei dôsledne rozvíja svoj najmladší segment výrobkov, ktorým sú umývadlá zo smaltovanej ocele, o nové tvary a varianty. Pritom nasleduje nové technológie a prezentuje jedinečné dizajnové poňatie s obzvlášť jemnou estetikou. V jednostenných umývadlách sa stretávajú najvyššie požiadavky na puristický dizajn s jedinečným, takmer až filigránskym poňatím. Umývadlové misy Miena, navrhnuté dizajnérkou Anke Salomon, sa vyrábajú v okrúhlom a hranatom vyhotovení, vždy v dvoch rozmeroch. Okrem klasickej bielej farby, je možné vyberať aj z exkluzívnych tónov kolekcie Kaldewei Coordinated Colours.

 

Umývadlá Miena môžeme prirovnať ku skutočným dizajnovým ikonám, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na estetiku a individualitu. Mäkké obrysy dodávajú umývadlám Miena neobyčajnú ľahkosť a výnimočné vlastnosti smaltovanej ocele umocňujú dojem rýdzej čistoty. Umývadlové misy sa dajú umiestniť voľne na umývadlovej doske a nie je nutné podriaďovať sa rozmerom kúpeľňového nábytku.

 

 forma s emociou umyvadla kladewei miena dizajn toptrendy

 Celkom nová je i rozmanitosť farieb: okrem klasických farieb pre sanitárne vybavenie je možné vyberať si aj z exkluzívnych tónov kolekcie Coordinated Colours.

 

 

Smaltované kryty odtoku, charakteristické pre mnoho produktových radov Kaldewei, umožňujú vytvoriť veľké množstvo kombinácií umývadiel Miena so smaltovanými vaňami a extra plochými sprchovacími vaničkami z portfólia Kaldewei v zmysle „dokonalej harmónie“. Čo sa týka farieb, Kaldewei ponúka pestrú škálu odtieňov. Modely Miena sú okrem klasických sanitárnych farieb dostupné aj v decentných tónoch kolekcie Kaldewei Coordinated Colours.

 

 

 umyvadla s emociou kaldewei dizajn kupelne sanita toptrendy

 

 

„Umývadlové misy sú vizuálne veľmi pôsobivé, pretože doslova „trónia“ na nábytku. Z tohto dôvodu je zásadné, aby mali určitý špeciálny emocionálny náboj. Zároveň by nemali byť polarizujúce, aby ich bolo možné vhodne kombinovať s ostatnými výrobkami v kúpeľni, a aby ponechali kreatívny priestor pre najrôznejšie architektonické stvárnenia kúpeľne. Na umývadlových misách Miena je úplne osobitý kontrast ich „ťažkej“ a „filigránskej“ podstaty. Tento kontrast je taký silný, že bolo dôležité vzdať sa formálneho dizajnu, aby mohol vzniknúť harmonický a láskyplný výrobok.

 

 umyvadla s emociou plynule linie dizajn umyvadiel miena kaldewei toptrendy

 

 

Dizajn vychádza z čistých, nadčasových geometrických tvarov, ktoré sa však prirodzeným plynutím a s ľahkosťou od prísnej geometrie odpútavajú. Diskrétne a napriek tomu výnimočné,“ hovorí o umývadlách Miena Anke Salomon. Umývadlá Miena sú vyrobené zo znamenitej smaltovanej ocele, ktorej výnimočné vlastnosti Kaldewei podčiarkuje výnimočne dlhou, 30-ročnou zárukou.

 

 

 

„Umývadlové misy sú vizuálne veľmi pôsobivé, pretože doslova trónia na nábytku. Z tohto dôvodu je zásadné, aby mali určitý zvláštny emocionálny náboj. Zároveň by nemali byť polarizujúce, aby sa dali vhodne kombinovať s ostatnými výrobkami v kúpeľni, a aby ponechávali kreatívny priestor pre najrôznejšie architektonické poňatia kúpeľne.“

- Anke Salomon, dizajnérka kolekcie Miena 

 

 

 

www.kaldewei.cz