toptrendy 2


Každá z nás má také ráno, keď sa zobudí, vytiahne rolety a povie si: „Dnes mám chuť sa obliecť pekne.“ Ak by ste potrebovali inšpiráciu na chic outfity, s ktorými rozžiarite aj sychravú jesennú ulicu, načerpajte inšpiráciu v týchto riadkoch.

toptrendy 2

Minimalizmus

Minimalizmus nikdy nevyšiel z módy a podľa všetkého ani nevyjde. Ale túto jeseň bude silnejší ako kedykoľvek predtým, a aj keď máte radšej odvážnejšie kúsky, nechajte sa zviesť na vlne jednoduchosti. Cullots nohavice, trenčkoty, minimalistické blúzky či jednofarebné mikiny. Ak vám pri takomto outfite chýba nejaký prvok oživenia, okrem šperkov a slnečných okuliarov, to môžete skúsiť oživiť asymetrickými strihmi, ktoré outfit posunú do inej dimenzie.

 

Plis je späť

Plisový materiál je typický svojim poskladaným vzhľadom. A túto jeseň to bude veľký hit. Plisovaná sukňa by nemala chýbať vo vašom šatníku. A ako ju nosiť? Najčastejšie sa odporúča nosiť tento typ sukne s koženými lodičkami na podpätku alebo inými vysokými topánkami. Máte chuť na niečo extravagantnejšie? Pokojne to skúste so zlatými či striebornými metalickými topánkami s nízkou podrážkou. A čo tak plisované kombo? Plis je hravý a veselý, preto si k nemu oblečte košeľu s geometrickými tvarmi, výraznú kabelku a jednoduché topánky, najlepšie biele conversky. Takto budete neodolateľná.

 

Odznaky a výšivky sú super

Okrem minimalizmu sa budú nosiť aj zdobené kúsky, hlavne bundy. Čo to už naznačili populárne sukajan bundy, ktoré sú typické svojimi farebnými a bohatými motívmi. Ďalším krokom, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku sú bundičky s odznakmi a výšivkami. A je už na vás či si vyberiete výšivky vojenských hodností, srdiečok alebo komixových postavičiek. Vyzerajú super hlavne na rifľových bundách a bomberách. Odznaky sa vhodne dopĺňajú s koženými bundami tzv. krivákmi, dajte si však pozor, aby sa vám nebili s vašimi šperkami.

 

Aké farby a odtiene

Hlavne by ste sa mali riadiť svojimi inštinktmi, chuťami a náladami, čo sa týka výberu farieb. Pantene však zverejnili aj farby roka 2016, je nimi svetlo modrá v odtieni Serenity a koralová ružová Rose Quartz. Okrem toho je veľkým hitom aj hnedá farba na všetky spôsoby – čokoládovo hnedá, béžová, horčicová či khaki. Pre dámy, ktoré majú radšej neutrálne a tmavšie farby – zamerajte sa rozhodne na šedú a vínovo červenú. Okrem toho nezabúdajte na bielu farbu, ktorá je dokonalou spojkou medzi odlišnými odtieňmi.

Máte radosť z trendov, ktoré budú dominovať túto jeseň, alebo sa už tešíte na novú sezónu?

 

Zdroj: Seocentrum