1 Gloster grid 4 1340x840

 

Megatrend individuálnych riešení priniesol do segmentu záhradného nábytku modulárne zostavy. Spotrebitelia hľadajú modely, ktoré sa dajú prispôsobiť ich potrebám, a preto prechádza trend modulárnych pohoviek z interiérov aj na záhradné terasy. Vďaka nim si z niekoľkých samostatných prvkov môžeme vytvoriť rôzne priestory podľa príležitosti či aktuálnej nálady. Výnimočne žiadané sú varianty s prvkami, ktoré môžu byť reorganizované bez akýchkoľvek obmedzení.

 

dominantka BB ITALIA

4 Dyvan Kama Croco 7 EGO Paris4 Dyvan Kama Croco 8 EGO Paris

 

3 HMETHIMO Swing 1

Pokiaľ ide o farby, aj naďalej udávajú tón biela a prírodné tlmené odtiene hnedej a béžovej. Súčasné vzory sa stávajú ešte jemnejšími a svetlejšími. Žiarivý akcent balkónom a terasám prináša žltá. Paleta jej trendových odtieňov siaha od sviežej citrónovej cez sýte odtiene pripomínajúce kvety iskerníka až k tmavšej – horčicovej.

 

3 ZARA 29

 

popis produktov:

dominantka. B&B Italia uviedla v decembri 2015 na trh novú modulárnu sedačku Butterfly, ktorú navrhla Patricia Urquiola.


Kolekcia Grid od značky Gloster predstavuje súbor komponentov pre maximálne flexibilný sedací systém.
Model Swing je priekopníkom novej kolekcie talianskej značky Ethimo 2016, ktorý zosobňuje všetky aktuálne trendy.
Akcentom medzi prírodnými béžovými a šedými odtieňmi je v aktuálnych kolekciách žiarivá žltá. Foto ZARA Home, vankúš H&M.
Pohovke Kama od EGO Paris dávajú viac možností využitia najmä kreatívne riešené čalúnené vankúše.

 

Text: Janka Zajasenská

Spracoval: Ján Franek , Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.