20. 6. 2016

Vývoj v oblasti kompozitných materiálov, ktorých úlohou je nahradiť v exteriéri drevo podliehajúce vplyvom poveternostných podmienok, napreduje veľmi rýchlo. Terasové a fasádne dosky TIMBEMRAX drevo svojím vzhľadom verne pripomínajú. A nie je zriedkavý ani názor, že sú dokonca ešte krajšie. V ponuke sú dva základné typy dosiek Timbermax, stačí si vybrať.

dominantka TO176 Carbone

 

Terasové a fasádne dosky Timbermax majú niekoľko dôležitých vlastností, ktoré ich výrazne odlišujú od dreva:

1. Absolútne nenasiakavý povrch
Vďaka nemu sa dosky veľmi ľahko čistia aj od fľakov od vína, olejov, kávy, kečupu... Takisto chráni dosky pred vplyvom vlhkosti. Drážkované terasové dosky z dreva alebo lacnejšieho WPC sú nasiakavé a okrem náročnej údržby tu vzniká aj riziko poškodenia vodou nasiaknutého materiálu mrazmi.

exclusive Golden Oak   Exclusive Jarrah with Light Quartz rt 3   Exclusive Carbonised Charred Close Up

2. Vysoká odolnosť voči oderu
Špeciálne zloženie a technológia výroby dosiek Timbermax zaručujú vynikajúce vlastnosti na použitie v exteriéri.

3. Farebná stálosť so zárukou 25 rokov
Vysoká farebná stálosť je jeden z najdôležitejších kvalitatívnych parametrov pre tento druh materiálu. Materiály so slabšou farebnou stálosťou vyzerajú po pár rokoch pod zastrešením inak, ako na zvyšku terasy, fasáda na južnej strane je iná ako na zatienenej strane...
Často podceňovanou je kvalita montáže. Nedokonalé detaily dokážu pokaziť celkový dojem viac, ako by sa zdalo. Cieľom spoločnosti newface je ponúkať náročným zákazníkom vždy to najlepšie, to znamená nielen špičkový materiál, ale aj špičkové služby, od prípravy až po realizáciu diela, aby bol konečný výsledok taký, ako má byť – dokonalý.

 

Exclusive smoked oak rt   Exclusive Swimming pool

exotic kub1   exotic Terasa vintage

www.timbermax.sk / www.timbermax.cz

Text a Foto: newface, s. r. o.