ekoma arketipo 2 uvod

 

Krása, kvalita, ale aj stabilita a trvácnosť, také sú hlavné vlastnosti sedacích súprav Arketipo Firenze. Talianski výrobcovia garantujú svoje dlhoročné skúsenosti v každom svojom výrobku. Stačí si len sadnúť a pocítite ten rozdiel. Žiadne vysedené matrace, nepohodlie, ošúchané a lesklé poťahy. Showroom Ekoma ponúka rôzne modely tejto značky.

 

ekoma arketipo 2Foto: Ekoma Design

 

Prečo si spoločnosť Ekoma vybrala do svojej ponuky práve sedačky Arketipo Firenze?

Arketipo Firenze ich zaujala dlhoročnou rodinnou tradíciou a ručným spracovaním niektorých častí sedačiek. Talianska kvalita týchto sedačiek sa ukrýva v každom detaile a vo všetkých použitých materiáloch. Na vývoji značky sa podieľajú svetoví dizajnéri ako napríklad Mauro Lipparini, Giuseppe Viganó, Carlo Bimbi, Manzoni a Tapinassi, Adriano Piazzessi, Gordon Guillaumier a mnohí iní. Navrhujú stoly, stolíky, knižnice, stoličky, doplnky, sedacie súpravy aj kreslá. Na všetky druhy nábytku využívajú len tie najkvalitnejšie materiály, akými sú sucupira wood, prírodná koža a mramor.

Pohodlné sedenie na sedačkách zabezpečí nedeformovateľný polyuretán rôznych tvrdostí, sterilizované husacie perie, polyesterové vlákna, bavlnené dvojité balenie vnútra a pamäťová pena. Tieto materiály sa v jednotlivých modeloch sedačiek kombinujú tak, aby ste mali pri sedení na nich dokonalý komfort. Sedačky značky Arketipo sa tiež veľmi jednoducho udržiavajú. Poťahy sú zvliekateľné (môžete si ich zakúpiť aj samostatne) a sedačky tak ľahko očistíte, aby boli vždy ako nové.

 

ekoma arketipo 1

Foto: Ekoma Design

Rodinná firma Arketipo Firenze pôsobí na talianskom trhu už od roku 1982. Z generácie na generáciu si odovzdávajú kreatívne know-how, do ktorého neustále dopĺňajú moderné technológie. Ich sedačky sa považujú za jednotku na trhu. Celkom isto k tomu prispieva aj skutočnosť, že zamestnanci firmy sa starajú o každý detail v procese výroby. Osobne vyberajú jednotlivé komponenty a dozerajú aj na celý priebeh spracovania kože. Vyberajú najkvalitnejšie kusy, aby každá vyrobená sedačka spĺňala požiadavky najnáročnejších klientov. Jednoducho, nenechávajú nič na náhodu. Svoju prácu berú osobne a osobne zodpovedajú za každú sedaciu súpravu, ktorá opustí brány ich firmy. Veď každá z nich je stránkou v príbehu, ktorý spoločne píšu už veľa rokov.

Ak si potrpíte na kvalitu a potrebujete domov či do kancelárie, firmy alebo kdekoľvek inde pohodlné sedenie, navštívte showroom Ekoma v New Living Center Bratislava a vyberte si.

Viac informácií a foto: www.ekoma.sk