Boxspringové postele zažívajú boom. Avšak mnohé z nich nie sú vôbec dizajnovým lákadlom, práve preto si to mnohí z nás radšej dvakrát premyslia. Na veľtrhu nábytok a bývanie v Nitre, nás spoločnosť JV POHODA presvedčila, že boxspringové postele môžu byť pohodlné a zároveň ulahodiť oku.

DSC 0193
Najnovší model rakúskeho výrobcu nábytku Ada Mobelwerke priniesol na český aj slovenský trh revolúciu boxspringových postelí, posteľ THEA. Kombinuje v sebe prírodné materiály ako orechové drevo a luxusnú pravú kožu, ktoré spolu koexistujú v dokonalej harmónii. Minimalistické línie a elegantné detaily vytvárajú z tejto postele dizajnový doplnok a maximálne praktickým využitím.

DSC 0199
Posteľ využíva 4000 originálneych pružinovéých taštičiek, ktoré poskytujú užívateľovi komfort, aký dovtedy nezažil. Celý systém tak dokonalo dýcha a zároveňodľahčuje organizmus pri spaní. Pri čalúnení postele si môže zákazník vybrať farbu, ale aj typ textilu či kože, ktorý si želá. Drevený rám je v ponuke v prevedení orech, dub alebo buk v rôznych farebných odtieňoch.
Posteľ je vyrábaná ako jednolôžko (100 cm), no zvoliť si môžete rozmery až do 200 cm. Dodáva sa aj v partnerskej variante, kde je matrac oddelený na dve samostatné lôžka, čo takisto zabezpečuje ničim nerušený a maximálne relaxačný spánok. Ďalšou výhodou oddelených matracov je aj možnosť modifikácie tuhosti na každej strane lôžka.

DSC 0200


Pokiaľ teda hľadáte spojenie dizajnu a pohodlia, posteľ THEA bude zaručeným víťazom.
Okrem toho, spoločnosť JV POHODA predstavila mnoho ďalších dizajnových kúskov do domácností, ktoré spájajú funkčnosť a moderné línie. Medzi tie najvýraznejšie patrilo žlté polohovateľné kreslo či jedálenský stôl so špirálovou podstavou.

DSC 0215

 Text a foto: AV