FSDays 2016 logo ba CMYK 300dpi

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2016 predstavili „horúce" novinky.

FSDays banner

30.9.2016

PRAGUE FIRE & SECURITY DAYS 2016 alebo FSDays 2016 - taký je názov medzinárodného veľtrhu najnovších trendov v odbore protipožiarnej a zabezpečovacej techniky, systémov a služieb, ktorého 8. ročník sa konal v dňoch 20. – 24. septembra 2016 v areáli výstaviska PVA EXPO PRAHA. Horúce novinky prezentovali zástupcovia 32 významných českých aj zahraničných značiek.

Na výstavnej ploche 1.200 m2 sa prezentovali najnovšie technológie a premiéry z odborov fire & security, IT bezpečnosti, integrovaných systémov budov a mnohých ďalších.

Neprehliadnuteľnou zaujímavosťou aktuálneho ročníka bol kamión ZETTLER. Na FSDays 2016 predstavil produkty pre potlačenie požiaru iFLOW a SAPPHIRE od firmy Tyco a komunikačné systémy ZETTLER Care. Na palube kamiónu sa návštevníci zoznámili s vystaveným portfóliom produktov prostredníctvom rozšírenej reality, ktorá zobrazuje produkty nainštalované v reálnom prostredí v rámci 360° prehliadky konkrétneho použitia. Záujemcovia si vo vnútri kamiónu prezreli produkty ako napríklad ovládací panel PROFILE s dotykovou obrazovkou, detektor 3oTec s tromi senzorovými technológiami, či detektor plynu Meridian od Scott Safety.

IMG 5047

 

Súčasťou veľtrhu bola tradičná súťaž FSDays AWARD o najlepší a najzaujímavejší produkt či službu. Pozrite si výsledky.

 

FSDays sa konal súbežne s najväčším stavebným veľtrhom FOR ARCH. Vďaka tejto mimoriadnej synergii vzniká ojedinelé prepojenie odborov bezpečnosti a stavebníctva.

IMG 5038IMG 5049

 

Veľtrh organizovala spoločnosť Mascotte s.r.o. Generálnym partnerom FSDays 2016 bola Asociácia technických bezpečnostných služieb Grémium Alarm. Veľtrh sa konal pod záštitou Ministrestva vnútra ČR a Polície Českej republiky. Odbornými partnermi veľtrhu boli ASIS International ČR a Cech EPS ČR. Medzi ďalších partnerov patrí Asociácia súkromných bezpečnostných služieb ČR, IFMA CZ, Cech mechanických zámkových systémov ČR, Mestská polícia Hl. m. Prahy, Český klub bezpečnostných služieb o. s., Združenie hasičov Čech, Moravy a Sliezska.

Pripravila: Paula Mokrá
Foto: FSDays