beton baumit 2Inovácia, ktorá tu ešte nebola! Bezodpadové a ekologické riešenie vyvinula spoločnosť Baumit a po dvoch rokoch vývoja uzrel svetlo sveta nový produkt – ALL IN Betón pre dom a záhradu v samorozpustnom vreci.

Účelom bolo zabrániť prašnosti pri manipulácii s vrecami betónu a vyvinúť ekologickejšiu formu likvidácie obalu. Vrece s betónom jednoducho spracujete - aj s obalom ho vhodíte do miešačky, kde sa vlákna celulózy v spojení s vodou rozpustia a navyše aj zlepšia vlastnosti betónovej zmesi.

Betón v samorozpustnom vreci nájde uplatnenie v domácnosti a záhrade, pretože je unikátny v niekoľkých ohľadoch. Skutočnosť, že vrece nemusíte najskôr rozrezať a potom jeho obsah vysypať do miešačky, šetrí prácu a drahocenný čas. Celulózové vlákna majú pozitívny vplyv na vlastnosti betónu. Nevzniká žiadny odpad a tvorí sa menej prachu. Stavenisko zostáva značne čistejšie a nie je potrebné likvidovať vrecia. ALL IN – inováciu pocítite rovno na mieste.

Všetko ide do miešačky prakticky a pohodlne – betón aj s vrecom. Aj dve vrecia naraz. Stačí zapnúť stroj. Či už používate miešačku so sklopným bubnom, miešadlo, alebo miešate ručne, papierové vrece, ktoré je takmer na 100 % vyrobené z prírodných celulózových vlákien na báze dreva, sa po štyroch minútach rozloží na jednotlivé drobné vlákna, ktoré sa stanú prirodzenou súčasťou betónu.

 

beton baumit 1

 

Betón v samorozpustnom vreci nájde uplatnenie pri menších, či väčších úpravách, doma aj v záhrade. Jedným balením pripravíte 15 l čerstvého betónu. Po práci vrece nehľadajte! Stratilo sa celé v zmesi. Čisto, bez prachu a bez odpadu!

Baumit ALL IN Betón pre dom a záhradu v praktickom balení využije každý domáci majster

Betón triedy C16/20 je vhodný na všetky bežné betonárske práce bez zvláštnych statických nárokov a je zušľachtený prírodným vláknom. Výdatnosť z jedného vreca je 15 l čerstvého betónu. Ide o prvý suchý betón v jedinečnom samorozpustnom obale!

Výhody ALL IN Betónu pre dom a záhradu:

- Jedinečné samorozpustné vrece

- Menej prachu, žiaden odpad

- Rýchle a jednoduché spracovanie

Viac informácií: www.baumit.sk