styla tit

 

Od 4.marca nájdete na bratislavských Zlatých pieskoch odvážny, dizajnový koncept STYLA so širokou ponukou tovaru a služieb pod jednou strechou.

styla1

Na 24 300 m² nájdete viac ako 50 predajcov nábytku, bytových doplnkov a iného sortimentu zameraného na bývanie. Podobný koncept úspešne funguje vo svetových metropolách, napríklad v Budapešti či Varšave. Na Slovensku to bude prvé obchodné centrum tohto zamerania. Medzi unikátnymi značkami, ktoré zákazníci v priestoroch nájdu, sú predajne ako Eurosofa, Merito, Tempo Kondela, Indigo Decor, White Home, Valenti, Dan Kuchen, Studio IT, Aquatek či Profi Svietidlá.

styla3

„Hlavným zámerom je využiť benefit komplexnosti sortimentu a komfortu nákupu širokých cieľových skupín a vytvoriť tak vlajkovú loď nábytku a bývania pre hlavné mesto a široké okolie,“ vyjadril sa predseda predstavenstva spoločnosti Všetko pre bývanie, a. s., Martin Borkovič. „Zakladáme si na unikátnosti a ako prví na Slovensku sme preto nadviazali spoluprácu s celosvetovou sieťou architektov Inspireli. Zákazníci tiež budú môcť na jednom mieste vyriešiť zariaďovanie s odborníkmi na dizajn, špecialistami na úžitkové vlastnosti produktu, a zároveň si svoj výber môžu aj okamžite pozrieť či vyskúšať,“ vysvetľuje podpredseda predstavenstva spoločnosti Všetko pre bývanie, Juan Ramón Hernández Soublet.

styla6

Unikátnosť konceptu STYLA však nekončí iba pri pohodlnom dizajnovom nakupovaní. Na treťom poschodí dostal priestor výnimočný projekt Team Up, ktorý je vyhradený na teambuildingy a v blízkej budúcnosti plánuje STYLA ponúknuť aj kancelárie na prenájom.

styla2

Po vzore svetových metropol tak môže konečne aj Bratislava okúsiť zážitok z nakupovania spojený s inšpiratívnym a inovatívnym prostredím.