internorm ttb uvod

90 rokov Internorm - 90 rokov skúseností a množstvo inovácií viedlo k tomu, že Internorm sa stal lídrom na trhu s oknami a číslom 1 v Európe s viac ako 26 miliónmi vyrobených okien a dverí. Príkladom je aj rok 1979, kedy spustil vlastnú extrúziu plastových profilových systémov, vyrobil prvé okno s 3 sklami a 3 tromi tesneniami a prvé plastové okno s farebným hliníkovým predsadeným krytom.

 

internorm akcia

 

Stálym zdokonaľovaním procesov a množstvom technických pokrokov prispel k zvýšeniu pohodlia a bezpečnosti svojich zákazníkov. Od vzniku plastového okna cez výrobu drevo-hliníkového okna až po dnešné high tech a high design inovácie stanovuje celoeurópske kritéria v oknárskej brandži. Tu nájdete viac informácií o mílníkoch spoločnosti Internorom.

Pri príležitosti 90. výročia, Internorm ponúka svojim zákazníkom jubilejnú akciu na plast-hliníkové okná, pri ktorých zákazníci získajú pestrofarebný hliníkový kryt do 30.6.2021 zadarmo. Hliníkový predsadený kryt ponúka množstvo výhod: je mimoriadne stabilný, odolný voči poveternostným vplyvom, nenáročný na údržbu a farebne rôznorodý. Plastové okná tým získajú perfektnú ochranu a sú ešte odolnejšie. Ľahko udržiavateľný povrch je odolný voči korózii a udržiava si svoju farbu po celé roky. Preto Internorm poskytuje aj 10-ročnú záruku na farebnú stálosť hliníkového krytu. Plast-hliníkové okná je možné bezproblémovo kombinovať s drevo-hliníkovými oknami. Hliníkový kryt zvonku je pri oboch typoch okien vzhľadovo rovnaký. Tým sa zákazník môže rozhodnúť, v ktorej miestnosti uprednostní ktorý materiál. Okrem toho Internorm ponúka v štandarde v každom okne prémium pokovenie skla ECLAZ®, ktoré poskytuje až o 10% viac denného prirodzeného svetla. Spektrum farieb a intenzita prirodzeného svetla vnášajú do miestnosti fascinujúcu a výnimočnú svetelnú atmosféru.

Medzi novú generáciu v sortimente Internorm okien sa zaraďuje aj plast-hliníkové okno KF520, ktoré spája inovatívny dizajn s technickým know-how. Krídlo okna je vďaka svojmu sklenému vzhľadu zvonku neviditeľné a opticky ho nie je možné odlíšiť od pevného zasklenia. Nachádza sa v ňom revolučné uzamykanie I-tec Secure, vďaka ktorému je vypáčenie okna takmer nemožné a bezkonkurenčné v branži. Integrované klapky tlačia pri uzamykaní na všetky strany vnútra rámu a ponúkajú maximálnu ochranu pred vlámaním.

Bližšie informácie o akcii získate aj v aktuálnom letáku, prípadne u Internorm obchodného partnera.

Viac informácii k akcii: www.internorm-okna.sk