uvodna

Popustite uzdu svojej fantázii. Predstavte si čistý a elegantný interiér, v ktorom na prvý pohľad dvere ani nezbadáte. Nechajte dvere splynúť s okolitou stenou. Doprajte svojmu interiéru novú a modernú tvár.

 9. 6. 2016

Popustite uzdu svojej fantázii. Predstavte si čistý a elegantný interiér, v ktorom na prvý pohľad dvere ani nezbadáte. Nechajte dvere splynúť s okolitou stenou. Doprajte svojmu interiéru novú a modernú tvár.

XINNIX interier 19     XINNIX-forarch 18

 

V jednoduchosti je krása

Vytvorenie efektu celistvého interiéru je u architektov veľmi obľúbeným a vyhľadávaným riešením. Na žiadanom výsledku sa pritom nepodieľajú len dvere, ale najmä systém XINNIX. Vďaka tomuto systému sa dvere stávajú súčasťou steny, lebo ich odhaľuje len tenká línia po obvode.

 

Neobmedzené možnosti

Funkčný a nadčasový dizajn skrytých zárubní vychádza z dlhodobého technického vývoja. Systém XINNIX umožňuje dverám stať sa funkčnou ozdobou bytových, ale aj kancelárskych a verejných priestorov. Univerzálnosť skrytých zárubní tak otvára architektom nové možnosti realizácie svojich projektov. Skryté zárubne možno využiť na sadrokartónové aj murované steny s ľubovoľnou hrúbkou. Výhodou je aj možnosť osadenia akéhokoľvek dverného krídla, a to bez ohľadu na to, či sa dvere otvárajú smerom k sebe, alebo od seba, na pravú, alebo ľavú stranu. Vaše dvere môžu dosahovať štandardné aj atypické rozmery až do výšky troch metrov a pozdvihnúť váš interiér o stupeň vyššie.

 

XINNIX-forarch 33     XINNIX interier 25

 

Variabilita nie je jedinou prednosťou

Ak si potrpíte na kvalitu, milujete nevšedný štýl a zároveň požadujete praktickú funkčnosť, potom je pre vás systém XINNIX správnym riešením. Pri konštrukcii skrytých zárubní sa využíva špičkové kovanie v podobe skrytých 3D závesov. Upevňovacie skrutky závesov sú skryté v ráme a možno ich ľubovoľne nastavovať na výšku, do strany a do hĺbky. Súčasťou systému XINNIX sú aj magnetické zámky fungujúce na princípe magnetickej príťažlivosti medzi západkou zámku a protikusom. Ak sú dvere otvorené, západka je ukrytá v kovaní, pri zatvorení dverí ticho vystrelí a zapadne do otvoru v protikuse. Dokonalý akustický komfort zabezpečí tesnenie okolo dverného krídla.

 

Plníme sny o lepšom bývaní

Systém skrytých zárubní XINNIX sa v súčasnosti stal dizajnérskou senzáciou v ponuke spoločnosti TWIN. Našim zákazníkom poskytujeme odborné poradenstvo, pripravujeme podklady k projektovej dokumentácii a zabezpečujeme kompletné realizácie vrátane povrchových úprav stien, akými sú napríklad úpravy drevených obkladov, tapiet, benátskych štúk, sadrových omietok či keramických obkladov. Nechajte sa aj vy uniesť dokonalosťou.

www.skrytezarubne.info.

 

Text a foto: TWIN