decorage mini

So zariaďovaním, dekoraovaním či rekonštrukciami sa stretávame takmer celý svoj život. Náš štýl a prístup k dizjajnu sa však vyvýja a mení. Aby sme vám uľahčili vaše rozhodovanie a prípadné zmeny vo vašich domovoch, prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu v každom období života.

 

decorage

 

Keď máte 20+

1.Zabávajte sa Najideálnejší čas, kedy sa môžete farebne, štýlovo vyblázniť. Nakúpte si farebné poháre, vzorované taniere, veselé vankúše a koberce. Nezabudnite však na pravidlo- lacno!

2. Vyberte si dobré kreslo Aj napriek obmedzenému budget by ste si mali vybrať kvalitné kresol, ktoré definuje váš štýl, nevýjde z módy. Malo by ísť o nadčasový kúsok, ktorý nebudete chcieť z vášho života vyhodiť.

3. Stavte na výnimočné kúsky Vyberte si niekoľko základných kúskov, ktoré odrážajú váš štýl, hodia sa do vášho hravého interiéru, no vedeli by ste si s nimi predstaviť vytvoriť aj tradičnejší interiér.

 

Keď máte 30+

1. Nakupujte umenie Každý 30-ročný človek by mal investovať do jedného kúsku umenia, ktorý mu zakaždým vyčaruje úsmev na tvári.

2. Kvalitný servis Farebný, eklektický servis by ste mali nahradiť tým luxusnejším. Dopľnte ho masívnym jedálenským stolom a aspoň šiestimi stoličkami, ktoré okamžite navodia atmosféru domova.

3. Definujte svoj štýl Zamyslite san ad tým, čo máte radi, čo sa vám páči a čo zasa nie. Urobte si jasno vo svojom štýle a snašte sa ho následne držať.

 

Keď máte 40+

1. Stavte na luxus Luxusné maličkosti dokážu premeniť celý domov. Vyberte si kvalitné vankúše, obrazy, doplnky či postelnú bielizeň.

2. Cestovateľské a umelecké kúsky Pripomeňte si najkrajšie cestovateľské chvíle vkusnými suvenírmi prípadne fotografiami, ktoré vám okamžite zdvihnú náladu.

3. Kúpte si novú sedačku Sedačka by sa mala stat cenrálnym kúskom vo vašej obývačke, preto by ste mali staviť na dominantný kúsok, ktorý očarí svojou eleganciou.

 

 

zdroj: www.top-fashion.sk