dominantka 13518295 10154279157739246 1091785042 o

Petra Sagana azda netreba nikomu predstavovať. Rodák zo Žiliny patrí medzi najväčšie talenty svetovej cyklistiky súčasnosti. Dvojnásobný majster sveta, športovec roka a viacnásobný držiteľ zeleného dresu na Tour de France nie je len fenomenálnym cyklistom, ale aj rodeným showmanom a rockstar cyklistckého sveta.

 

 

 dominantka 13518295 10154279157739246 1091785042 o

 

Za každým úspešným mužom zvyčajne stojí silná a milujúca žena, a tak je to aj v prípade obľúbeného tourminátora. Po jeho boku už niekoľko rokov stojí krásna Katka z Dolného Kubína. Okrem toho, že sprevádza Petra na cestách, vedie rodinnú firmu zaoberajúcu sa výrobou bio produktov z topinambura. Saganovci sú svetobežníci a väčšinu času strávia na cestách. Katka sa však aj v týchto nezvyčajných podmienkach snaží vytvoriť Peťovi pocit domova a je nielen Petrovou manželkou, ale aj najlepšou kamarátkou.

 

 dominantka altanok

 

Pohoda na Orave

Ak Saganovcov nestretnete počas pobytu v rodnom kraji v Žiline, rozhodne ich nájdete na Orave v penzióne Villa Helia. Toto miesto, ktoré prevádzkujú Katkini rodičia, vás uchváti akýmsi magickým pokojom a priateľskou atmosférou. Nachádza sa v pokojnej oblasti neďaleko centra Dolného Kubína, kde sú vynikajúce podmienky na rôzne športové aktivity, prechádzky, či cyklotúry menšej i väčšej náročnosti. Penzión poskytuje útulné ubytovanie v priestranných, elegantne zariadených apartmánoch a suitách, z ktorých doslova srší pohoda, zmysel pre detail a cit. Oceníte hlavne privátnu vírivku na terase vašej izby či výnimočné kulinárske špeciality z topinambura. Tie obľubuje aj slávny zať pohostinných domácich. Raňajky a topinamburové delikatesy si vychutnáte na slnkom zaliatej terase s nádherným výhľadom na kopce Malej Fatry. Oddýchnuť si môžete aj v infrasaune, pri himalájskych soľných terapiách a relaxačných masážach. Skrátka, nielen vrcholoví športovci, ako Peter, si tu prídu na svoje a načerpajú nové sily. Villa Helia zaručene ulahodí každému, kto si potrpí na útulné prostredie s puncom výnimočnosti a vyznáva jedinečnosť a zdravý životný štýl.

 

 DSC3224 Panorama

 


Katkin FitnessCup
1 biely jogurt
bio topinamburové medailóniky
bio topinamburový sirup
ovocie podľa chuti

 

Do pohára vložíme topinamburové medailóniky, ktoré pokvapkáme topinamburovým sirupom a postupne ich vrstvíme s jogurtom. Ozdobíme ovocím podľa chuti a prelejeme topinamburovým sirupom. Podávame so SAGANtop limonádou! FitnessCup je dokonalý s jahodovým pyré: čerstvé jahody zmixujte s lyžicou topinamburového sirupu a do pohára striedavo vrstvite s jogurtom.

 

 

Katkin FitnessCup IMG 0582


SAGANtop limonáda
1l vody
50 ml BIO topinamburového sirupu
3 limetky
čerstvá mäta

 

V džbáne zmiešame vodu s topinamburovým sirupom, šťavou z jednej limetky, pridáme lístky čerstvej mäty a nakrájané limetky. Na zdravie :-)

 

limonada DRINK

 

 

....viac sa dočítate v najnovšom vydaní časopisu: TOP TRENDY V BÝVANÍ - ŠPECIÁL 

TTB E-verzia:
http://www.floowie.com/…/zobrazen…/ttb-special-2017-jednostr
TTB Print cez e-shop:
http://www.mediast.sk/…/119-top-trendy-v-byvani-special-2017