Vyplniť voľnosť chladných zimných dní a večerov môžete rôzne. Veľmi dobre ale urobíte, ak si nájdete čas aj na svoj interiér. Práve teraz je na realizáciu vašich plánov a uskutočnenie snov to najlepšie obdobie.

 

Contemporary black and gray living room 58a0a1885f9b58819cd45019


Tak sa na chvíľu zastavte a poďte sa spolu s nami pozrieť, ako sa dá rozumne vyplniť. Ako si môžete z jedného z najdôležitejších priestorov v dome vytvoriť maximálne pohodlie.

Oáza pokoja v obývacej izbe
Najkrajší a najviac reprezentatívny priestor v dome je obývacia izba. Dokonalé zladenie modernej obývacej steny s pohodlným tvarom sedačky je na nezaplatenie. Neslúži iba na relax a odpočinok, ale aj stretnutia s príjemnými ľuďmi. Preto nielen nábytok, ale všetky ostatné doplnky by mali v tomto priestore vytvárať pocit pohodlia a útulnosti. Ako to docieliť?


Vyskúšajte kvety
Napriek tomu, že krása vidieka „ťahá“ z mesta čoraz väčší počet ľudí, podľa aktuálnych štatistík býva zhruba 80 % Slovákov v bytoch. V priestoroch, ktoré sú často suché, malé a nedostatočne vetrané. A práve tento problém môžu vyriešiť kvety.

Ale pozor! Pri navrhovaní priestoru pomáhajú čerstvé kvety vo vnútri bytu riešiť aj iné dôležité problémy. S ich pomocou je ľahké zdôrazniť výhody miestnosti alebo zamaskovať nedostatky, rozdeliť miestnosť na zóny a vytvoriť tak jedinečnú atmosféru.
Hojnosť zelene zmierňuje únavu očí a pomáha vám lepšie relaxovať po náročnom pracovnom dni. Živé kvety regulujú vlhkosť, čistia vzduch a sú schopné opticky zmeniť proporcie miestnosti.


Inštalujte do priestoru moderné schody
Schodisko je veľmi dôležitým vynálezom. Vďaka nemu máme príležitosť prekonať výškové rozdiely, no použitie rôznych konštrukčných riešení pri výrobe schodov vytvára aj jedinečnú domácu dekoráciu. Veľmi dobre sa dá pri správnom tvare, materiáloch a veľkosti použiť aj na rozdelenie vnútorného priestoru miestnosti.
Pri vývoji schodiskového projektu je ale potrebné zohľadniť vizuálne, funkčné a akustické aspekty. Moderné kombinované schody s kovom a sklom sa potom môžu stať aj univerzálnym doplnkom interiéru vašej obývacej izby. Tak sa presvedčte o tom, ktoré spomínané doplnky prinesú do vašej obývacej izby to pravé a nefalšované pohodlie.