IMG 3924 tit

Výstava Nábytok a bývanie priniesla mnoho inšpirácií z miesta, kde hrá voda a čistota hlavnú úlohu. Spoločnosti GEBERIT a GEBERIT AQUACLEAN predstavili systémy do kúpeľní, ktoré svojim dizajnom a funkciami spĺňajú požiadavky aj najnáročnejšej klientely.

IMG 3901

Hlavnou novinkou expozície bol sprchový kút, ktorý vďaka sprchovej vaničke s asymetrickým vtokom a príjemným živicovým povrchom poskytuje vlhkej pokožke želaný komfort. O tom, ako je možné skĺbiť dizajn s účelnosťou nás presvedčili aj steny sprchového kúta, ktoré sú nielen efektné na pohľad, ale aj praktické na údržbu. Technológiou screenguard brániacej usadzovaniu nečistôt a možnosťou kombinácie pevných a pohyblivých stien tak spoločnosť otvára nové rozmery v starostlivosti o kúpeľňové zariadenia.

IMG 3919

 

Množstvo funkcií podporujúcich pohodlie užívateľa prinášajú aj toalety. Od odsávania zápachu, ohrevu misy, sprchovacieho zariadenia až po detaily ako je automatické zatváranie misy sa starajú o špičkovú hygienu nielen používateľa, ale celej domácnosti. Skúmaním potrieb klientov sa firme podarilo akceptovať výzvy, medzi ktoré patrí napríklad revolučný presun splachovania zo zadnej strany na bočnú stenu, či asymetrické riešenie kúpeľňových vaní. Spolu tak vytvára príjemné zázemie pre zákazníka, pre ktorého sú v priestoroch kúpeľne dôležité nielen funkcie, ale aj moderný dizajn.

IMG 3916

IMG 3924