DSC 9861

 

 

Veľtrh oblasti gastronómie a hotelierstva, Danubius Gastro, počas 26. až 29. januára prezentuje odbornej aj širokej verejnosti ucelenú ponuku profesionálneho prístrojového vybavenia, cez nábytok, potraviny, nápoje, až po obalové materiály, obchody a reklamu. Už tradične je jeho súčasťou aj vydavateľstvo MEDIA/ST a jeho tituly TOP Hotelierstvo/ Hotelnictví či TOP TRENDY v bývaní/ bydlení.

IMG 3698

Veľtrh každoročne prináša svojim návštevníkom pohľad na aktuálne trendy, vývoj a napredovanie v spomínaných oblastiach, pričom sa nezabúda ani na sprievodné podujatia ako súťaže baristov, someliérov či cukrárov.

Svoje miesto si tu našli technológie a softvéry pre gastro zariadenia či hotely, textílie, riady, nábytok, ale aj profesionálne spotrebiče.

DSC 9826

Medzi trendami dominovali pastelové farby, či už išlo o nábytok, dekorácie alebo servírovanie. Tie dopĺňala matná povrchová úprava príborov aj tanierov. Dizajn a tvary sa niesli v minimalistickom duchu, ktorý nechal vyniknúť príjemné odtiene a precízne spracovanie.

DSC 9790

 

DSC 9842

Danubius Gastro by sa nezaobišiel bez profesionálnych dodávateľov potravín. Veľkoobchod KON-RAD okrem svojej tradičnej širokej kolekcie sortimentu predstavil aj niekoľko noviniek, ale aj exkluzívne produkty pre tú najnáročnejšiu klientelu. Na druhej strane Kaufland, nás presvedčil o kvalite produktov svojej vlastnej značky.

DSC 9819

 

DSC 9861

Široké spektrum vystavovaných produktov a s nimi spojených služieb sa tak stali neobmedzeným zdrojom inšpirácie pre tento rok.

 

Text a foto: AV