o

12.10.2016

Moderné kožené sedacie súpravy talianskeho, nemeckého a škandinávskeho dizajnu, ako aj sedačky tradičného anglického a francúzskeho štýlu. Spoločnosť Carelli predstavuje svoje produkty na prestížnych veľtrhoch po celom svete. V týchto dňoch si sedenie na kvalitnej talianskej koži môžete vyskúšať na veľtrhu MODDOM v Bratislave.

DSC 0117DSC 0118


Na výrobu celej kolekcie sedacích súprav, ktorá presahuje viac ako 1000 modelov kožených sedačiek, využíva spoločnosť Carelli výrobné kapacity popredných svetových výrobcov s najmodernejším vybavením a najnovšími technológiami. V ponuke preto nenájdete žiadne látkové sedačky ani sedacie súpravy z koženky alebo ekokože. Všetky sedačky sú vyrobené z najkvalitnejšej talianskej kože.

DSC 0122

Špeciálna, 4 mm silná koža. Najdrahšia sedačka, ktorú na veľtrhu nájdete. Kolekcia Sunset.

 

Polohovacie sedačky, rohové, klasické, moderné a rozkladacie sedačky, kožené polohovacie a relaxačné kreslá, či kožené postele - ponuka spoločnosti Carelli je široká.

DSC 0125DSC 0126

DSC 0120

 

 Spoločnosť najnovšie rozšírila sortiment aj o stoly a stoličky.

DSC 0011  kópiaDSC 0016

 Stôl Stella, stoličky Blake

 

Na veľtrhu spoločnosť prezentuje aj novinky, ktoré sa zúčastnili prestížneho týždňa dizajnu v Miláne. Jednou z nich je aj táto sedačka Crystal od Cierre.

DSC 0014

Text: Paula Mokrá, Carelli
Foto: PM