uvodna

Milujete dizajn a uspokojíte sa iba s prvotriednou kvalitou, pretože si dávate záležať na tom, aby bola vaša domácnosť dokonalá? Máme pre vás dobrú správu!

15. 6. 2016

Milujete dizajn a uspokojíte sa iba s prvotriednou kvalitou, pretože si dávate záležať na tom, aby bola vaša domácnosť dokonalá? Máme pre vás dobrú správu! Spoločnosť DOMOSS vám opäť prináša top novinky zo sveta dizajnu. Navyše, tento rok ich nájdete aj v najmodernejšom kuchynskom a kúpeľňovom štúdiu v novom nákupnom centre City Arena v Trnave. Inšpirujte sa.

01 duravit cape cod

Na cípe sveta

Nekonečné pláže a krištáľovo čistá voda vo vašej kúpeľni. Duravit sa pri novej sérii kúpeľňového nábytku, sanity a doplnkov inšpiroval oceánom. Cape Cod eliminuje bariéry, vďaka nemu sa príroda stáva organickou súčasťou kúpeľne. Privítajte masívne drevo a keramiku, ktorá má dušu. Umývadlá stoja na pevných konzolách kontrastujúcich s teplom skutočného dreva. Tenké línie krehkej, no superpevnej keramiky vnášajú do interiéru dávku nevinnej čistoty. V zrkadle s LED osvetlením zasa uvidíte každý detail.

Sprchový kút, aký ste si vysnívali

Relaxujte v sprchovom kúte Huppe Xtensa Pure. Spája výhody riešení „walk-in“ s posuvnými dverami, čo zaručuje široký pohodlný vstup, úplnú transparentnosť, takmer neviditeľný dizajn i ochranu proti striekaniu vody. Vďaka absencii hornej lišty vašu kúpeľňu príjemne prevzdušní. 

03 VB TitanCeram 9f01611bbc00902 HUPPE Xtensa pure Bild 2

 

S pevnosťou titánu

TitanCeram, čerstvá novinka z dielne Villeroy & Boch, je inovatívnym materiálom, ktorý z hľadiska kvality predstavuje úplnú špičku. Umožňuje dosiahnuť do detailu prepracovaný prémiový dizajn kúpeľňových produktov. Tam, kde sa strácajú obmedzenia, prichádza prvotriedny luxus. V sérii Artis vynikajú subtílne tvary a krehká jemnosť, Venticello je zasa oslavou dokonale čistých línií. To všetko dopĺňajú najnovšie technológie superhygienického splachovania či starostlivosti o intímnu hygienu.

 

04 keuco edicia 400

Ako umelecké diela

Batérie také krásne, že zabudnete, na čo sú pôvodne určené – to je EDITION 400 od KEUCO. Jednoduché línie pripomínajúce dokonalosť umeleckého diela v úprave zo žiarivého chrómu vás očaria zmyselnou krásou. Vytvorené dizajnérskou skupinou Tesseraux + Partner a ocenené pečaťou kvality Design Plus dokonale dopĺňajú rad štýlového a pritom dokonale priestranného kúpeľňového nábytku, umývadiel a doplnkov do kúpeľne.

05 MP 11 06 15 15322 1 burgbad Uomo

Sebavedomý dizajn

Pôžitok z krásy s veľmi svojským čarom ponúka sebavedomá séria Uomo od firmy Burgbad. Spájajú sa v nej moderný dizajn s jasnými geometrickými tvarmi, pričom jeho pridanou hodnotou je precízne technické riešenie zakomponované do celkového stvárnenia. Žiadny kompromis, len dokonalá harmónia dizajnu a vnútorných kvalít produktu. Dokonalosť spracovania podčiarkuje aj pôsobivá povrchová úprava v matnom laku.

 

 

 

 

 

 

 

 

06 sanswiss image 63265 25 v1

 

Radosť zo sprchovania

Kúpeľňa je stvorená pre život. Toto heslo vyznáva aj SanSwiss. Kvalita v každom detaile sa odzrkadľuje v ponuke sprchových zásten a vaničiek v čistých líniách, najodolnejších materiáloch a v stopercentnej spoľahlivosti. Všetky produkty sú ošetrené antipovlakovou úpravou Aquaperle, ktorá minimalizuje ich zanášanie vodným kameňom a nečistotami. Nájdete tu všetko možné; sprchové zásteny vrátane bezbariérových vyhotovení, sprchové kúty s dverami, ktoré sa otvárajú dovnútra aj von, bezpečnostné sklo a magnetické tesnenia.

07 MP 11 06 15 15350 1 Bettelux Shape

V industry štýle

Nechajte vyniknúť krásu ocele a keramiky, geometrickú čistotu línií, privítajte minimalizmus v podobe BETTELUX SHAPE. Umývadlo a vaňa sú vsadené do pevnej oceľovej konštrukcie v rôznych farebných vyhotoveniach. Zbavte sa zbytočného balastu, uvoľnite sa, detoxikujte, zhlboka sa nadýchnite a oddajte sa oddychu.

www.domosskupelne.sk

 

Text a foto: DOMOSS