kup tit

Svetový kúpeľňový dizajn sme opäť mohli obdivovať aj v našich končinách vďaka slovenskej značke MyBath. Na Slovensko totiž priniesla globálnych hráčov aj tie najprestížnejšie značky a to priamo pod záštitou výstavy ISH, ktorá sa uskutočňuje vo Frankfurte. 

Výstava ISH sa vo Frankfurte uskutočňuje každý druhý rok, a po úspechu prvého ročníka slovenskej odnože sa značka MyBath rozhodla opäť priniesť na Slovensko to najlepšie z kúpeľňového dizajnu. Dejiskom výstavy bol piešťansky Kursalón, ktorý sa postaral o nádhernú atmosféru od 26. do 27. apríla. Návštevníci tak mohli obdivovať to najlepšie a takisto aj novinky od značiek ako  Duravit, Hansa, Hüppe, Hansgrohe, Zehnder, Bette, Villeroy & Boch a mnohých ďalších. 

kup 2

Značka MyBath takisto poskytla návštevníkom dokonalý zážitok z výstavy. Dizajnérske kúsky sme mohli totiž obdivovať v netradičnej expozícii zloženej z drevených paliet či bublinkových fólií, ktoré sa postarali o dokonalý urban nádych. 

Špičkové novinky

Značka Duravit predstavila hneď niekoľko noviniek. Jednou z tých najväčších však bola kolekcia Luv – design by Cecile Manz, ktorú v spolupráci so značkou pripravila dánska dizajnérka Cecile Manz. 

Línia c-bonded, ktorá ponúka spájanie keramiky a nábytku bez viditeľných spojov, zase potešila všetkých milovníkov prepracovaných detailov.

kup 3

kup 1

Dizajnérska séria Hüppe od značky Keuco predstavila harmonické línie, ktoré sa pretavili do sprchových kútov v jedinečnom bezrámovom vyhotovení. 

Vaňa BetteLux Oval Couture od značky Bette pútala svojim neštandardným prístupom, celá bola totiž zahalená do luxusnej látky, ktorá nádherne kontrastovala s glazovanou titánovou oceľou. Toto prepojenie vás jednoducho dostane o to viac. Jej veľkou výhodou je aj využiteľnosť v exteriéri. 

To najlepšie zo svetového kúpeľňového dizajnu si môžete pozrieť na opäť o dva roky pod taktovkou MyBath v Piešťanoch. 

www.mybath.sk