Značka sanitárnej keramiky ROCA predstavuje pokrokový koncept toalety a bidetu v jednom. Spojenie WC s bidetom ponúka užívateľom maximálne pohodlie plus dokonalú a predovšetkým rýchlu hygienu. Novinka s názvom In-Wash využíva najmodernejšie dostupné technológie. Na vedľajšej koľaji ale okrem funkčnosti nezostáva ani otázka dizajnu a trendového spracovania.

 

Novinka na rok 2018 In-Wash je určená pre všetkých, ktorí si potrpia na komfort v oblasti osobnej hygieny, a zároveň vyžadujú kvalitné spracovanie výrobku s maximálnou životnosťou. In-Wash spĺňa vysoké užívateľské očakávanie na produkt samotný, nezabúda ale ani na moderné spracovanie – s jemným zaoblením, úplne bez uhlov a hrán. Tak, ako si to žiada aktuálny trend.

 

CH BSH C5

 

Samozrejmosťou je možnosť regulácie trysky, ktorá sa veľmi ľahko nastavuje cez diaľkové ovládanie. Užívateľ si tak jednoducho nastaví teplotu vody (33, 36 alebo 39 °C) aj jej tlakpodľa svojich požiadaviek. Funkcia osušovania je riešená jemným prúdom teplého vzduchu, ktorý sprostredkuje príjemný pocit čistoty.

Inštalácia WC dosky i poklopu je jednoduchá a tryska bidetu je demontovateľná. To všetko prispieva k maximálne pohodlnej údržbe a ľahkému čisteniu.