wellness patince m

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady?

19. 05. 2016

Sú vaši zamestnanci celí dolámaní od celodenného sedenia v kancelárii? Neviete, kde a ako zorganizovať teambuilding? Dochádzajú vám nápady?

Objavte kúzlo dlhoročnej tradície kúpeľov na južnom Slovensku – Patince. Vlastný prameň Hévíz, o ktorom nájdeme zmienky až z 13. storočia, má mimoriadne liečivé účinky. Termálna voda s teplotou 27°C, ktorá vyviera z hĺbky 200 m, patrí k reťazi pridunajských prameňov končiacich až pri Margitinom ostrove v Budapešti.

Patince sú významným kúpeľným miestom, ktoré mesačne vyhľadávajú stovky spokojných návštevníkov.

wellness patince 001

Súčasťou kúpeľného komplexu je Wellness Hotel Patince**** s celkovou kapacitou 250 lôžok s priestrannými a komfortnými izbami s balkónom, minibarom, wifi pripojením, TV a trezorom.

wellness patince 002

Wellness a spa procedúry ako zaslúžená odmena

Už takmer 10 rokov sa v našom kúpeľnom komplexe zaoberáme spa službami – sme experti na relaxáciu a regeneráciu ľudského tela. Termálna voda v Patinciach má pozitívny vplyv na celkové pohybové ústrojenstvo a jeho choroby.

Načerpajte novú energiu v našich relaxačných bazénoch a vírivkach. Vyberte si z celého spektra služieb, ktoré pomôžu vášmu tímu odbúrať stres – sauna (fínska, parná, bylinková, aromatická), beauty & spa služby, zábaly, kúpele, rozličné druhy masáží (klasické, thajské, medové, relaxačné). Len u nás nájdete najlepšie profesionálne thajské masérky – absolventky školy thajskej masáže so sídlom v budhistickom kláštore v Bangkoku.

wellness patince 003

Unikátny program regenerácie pracovného tímu

V spolupráci s relaxačnou školou Monada sme vypracovali špeciálny relaxačno-ozdravovací program Team Recovery & Treament (regenerácia pracovného tímu). Je to ucelený systém pohybových a špeciálnych techník na zvýšenie koncentrácie a zbavenie sa pracovného stresu. Váš tím bude po absolvovaní tohto programu uvoľnenejší a bude sa vedieť lepšie sústrediť.

wellness patince 004

Gurmánsky zážitok z južného Slovenska

Doprajte si vynikajúce regionálne kulinárske špeciality, sezónne menu alebo diétne, bezlepkové či vegetariánske jedlá. Čerstvé suroviny od domácich pestovateľov a farmárov sú u nás samozrejmosťou.

Zábavné aktivity

Možností, ako u nás naplno využiť čas, je neúrekom. Záleží len na vás a vašom tíme, aké aktivity by ste radi vyskúšali:

  • večerný spoločenský program v hoteli s hudbou,
  • ochutnávky vín a destilátov,
  • jazda na koňoch,
  • pokrové turnaje,
  • let balónom,
  • bowling bar,
  • fitness, biliard,
  • karaoke show,
  • jazda na motokárach.

Wellness Hotel Spa**** je oázou pokoja a miesto, kde každý pracovný tím zrelaxuje a naberie nové sily na nadchádzajúci pracovný rok.

S nami bude oddych zážitkom...