dovolenka v usa na mieru cestovna kancelaria zajazdy do new yorku vyhodne toptrendy

 

 

Túžite zažiť krásnu dovolenku,  mať svoj pokoj, súkromie a nechcete mať pritom presne stanovený čas  kedy a kde máte byť? Organizované zájazdy so skupinou cudzích ľudí Vás odrádzajú?

 

Ale predsa chcete mať podporu, či už pri plánovaní dovolenky alebo počas nej?  V takom prípade sú vhodnou voľbou zájazdy na mieru! Zabudnite na sprievodcov a zostavte si dovolenku podľa Vás v spolupráci s profesionálmi.

 

dovolenka v usa yosemitsky park joshua tree park lifestyle toptrendy

 

 

 

Poznatky o krásnej zemi

Slovné spojenie “zájazd na mieru” sa v poslednej dobe používa dosť frekventovane. Málokto ale vie, aké komplexné služby práve tento typ zájazdu obsahuje, alebo koľko Vám ušetrí peňazí, starostí a času. Zájazd na mieru nie je len záležitosťou zaobstarania letenky, hotelu alebo auta. V prípade, že si vyberiete profesionálov pre danú oblasť, vyhnete sa preľudneným plážam, dlhým radom na atrakcie a ochutnáte najlepší steak. Každý rok trávia zamestnanci spoločnosti 3-5 mesiacov v Amerike.

 

 

 

Dovolenka na mieru na mieru Vám ušetrí čas, ktorý by ste trávili študovaním

stostranových a často neaktuálnych knižných sprievodcov. 

 

 

 

“Podnikáme inšpekčné cesty na overenie aktuálnosti informácií a rozšírenie poznatkov o tejto krásnej zemi” hovorí Jan Berenda, spolumajiteľ českej cestovnej kancelárie USA na míru, ktorá má tieto služby obsiahnuté priamo v názve a na trhu cestovného ruchu pôsobí už 7 rokov.

 

 

 

Svet sa mení a menia sa aj  pravidlá

Jeden z veľmi dôležitých aspektov, ktorý Vám umožní užiť si dovolenku bez stresu a starostí je aktuálnosť informácií o danej lokalite. Zabehnuté poriadky sa menia, a to čo platilo minulý rok, nemusí platiť tento rok vôbec. Stačí sa pozrieť okolo seba. Určite nájdete vo svojom okolí Váš obľúbený podnik, ktorý už nefunguje, znížila sa jeho kvalita alebo zásadným spôsobom zmenil ceny. 

Čo na svojej dovolenke nechcete zažiť sú určite zatvorené reštaurácie, predražené hotely s neodpovedajúcou kvalitou, nevhodne zvolený výlet v národnom parku alebo vypredaný vstup na pamiatku, ktorá mala byť tým hlavným miestom, čo na svojej ceste navštívite. 

 

 

dovolenka v usa narodny prriodny park yellowstone lifestyle toptrendy

 

 

 

Kedy a kam vycestovať?

Ani na tuto otázku nie je jednoduchá odpoveď, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. „Klienti u nás sa často pýtajú  na zájazd na Floridu v priebehu augusta. Avšak, tento mesiac nie je pre návštevu Floridy vôbec vhodný. Je tam hurikánová sezóna a často tam prší. Nie len, že vycestovanie v týchto mesiacoch klientom neodporúčame, ale snažíme sa im tento zámer i vyhovoriť“ pokračuje Jan Berenda z cestovnej kancelárie USA na míru, ktorá sa špecializuje na zájazdy do USA.

 

dovolenka v usa new york vylet do ameriky lifestyle toptrendy

 

 

 

Rovnako tak niektoré destinácie môžu na prvý pohľad pôsobiť ako tie najlepšie miesta na svete, ale realita môže byť úplne iná. Profesionálov poznáte už len podľa toho, že ich nezaujíma len termín, destinácia a Váš rozpočet. Budú sa snažiť zistiť niečo o Vás a Vašich predstavách. Vďaka tomu pre Vás zostavia zájazd tak, aby reflektoval Vašu osobnosť, Vaše záľuby a očakávania.

 

 

 doovlenka v usa cestovka lety new york oregon arizona texas letna sezona toptrendy

 

 

 

Môžete ušetriť nie len čas a starosti, ale aj peniaze

Dovolenka na mieru na mieru Vám ušetrí čas, ktorý by ste trávili študovaním stostranových a často neaktuálnych knižných sprievodcov. Pripraví Vás na neočakávané udalosti a eliminuje nepríjemné prekvapenia. Všeobecne platí rovnica - čím väčší navštívený štát alebo kontinent, tým viac odlišností a iných pravidiel. Pre niekoho bude možno prekvapivé, že Vás zájazd na mieru nielen pripraví na tieto skutočnosti, ale dokonca, Vám môže ušetriť i nemalé financie a pomôže zefektívniť priebeh dovolenky.

 

 

 

V prípade, že si vyberiete profesionálov pre danú oblasť,

vyhnete sa dokonca aj preľudneným plážam. 

 

 

 

Ak sa obrátite na niekoho, kto má terén dokonale preskúmaný, doporučí Vám vhodné ubytovanie, alebo auto za tu najlepšiu možnú cenu. „Rozdiel v cenách prenajatých áut, ktoré máme k dispozícii my a ktoré by vynaložil klient sám, môže byť aj niekoľko desiatok tisíc. Najviac, vybrať vhodný typ poistenia, ktoré má zmysel a význam nie je tiež nič jednoduché. Auto vrátane poistenia sa tak môže ešte viac predražiť, a to úplne zbytočne.“ Dodáva Jan Berenda.

 

 

doovlenka v usa golden gate most v usa kalifornia san franscisco toptrendy

 

 

 

Kde zohnať dovolenku na mieru?

V dnešnej dobe je skutočne veľa cestovných kancelárií, ktoré sa špecializujú na dovolenky na mieru. Stačí zvoliť destináciu, použiť google a vybrať si preverenú cestovnú kanceláriu, ideálne s dostatkom overených referencií. Nechajte si poslať ukážku itinerára, ktorý pre Vás bude cestovná kancelária spracovávať. Rozdiely v podrobnosti a kvalite môžu byť veľké a je to predovšetkým itinerár, ktorý by Vám mal slúžiť ako sprievodca na Vašej dovolenke. Majte tiež na pamäti, že väčšina dovoleniek na mieru nie je záležitosť last minute. Príprava cesty, spísanie programu, rezervácie a výber vhodného typu ubytovania nejaký ten čas zaberie. Tiež je potreba brať do úvahy to, že riešiť niektoré destinácie last minute sa môže aj dosť predražiť.

 

 

Text a foto: Jakub Vrbický

Viac na: https://www.usanamiru.cz/