photo 1422480415834 d7d30118ea06

Túžite po kvalitnom vybavení domácnosti, ale nechcete za vybavenie platiť vysoké ceny? Máme pre Vás riešenie! Sledujte aktuálne akčné ceny na portáli Zlacnene.sk, kde nájdete výhodné ponuky známych predajcov nábytku. Ušetriť môžete viac ako 60%. A ak si nevyberiete z aktuálnej ponuky, funkcia "Strážca" bude letáky prehľadávať za Vás a vždy vás včas informuje o zľavách na Vami vybraný tovar.

 

tumblr oy5f5bsOS91uymcmeo1 1280

Na portáli Zlacnene.sk nájdete prehľady aktuálnych akčných ponúk predajcov nábytku a hobby potrieb, ako sú ASKO NÁBYTOK, Bauhaus, Byvajsnami.sk, Hornbach, Jysk, Kika, Koberce Breno, Mall.sk, Mountfield, Möbelix, Sconto nábytok, Tescoma , Tchibo, Tempo Kondela Nábytok a pod.

Letáky si môžete filtrovať:

    •       podľa predajcu,

    •       podľa skupiny tovaru (napr. spálňa),

    •       podľa konkrétneho typu produktu (napr. manželská posteľ).

 

 

zlacnene sk

 

Strážca prehľadá letáky za Vás

V prípade, že hľadáte tovar, ktorý momentálne nie je v žiadnej akčnej ponuke, alebo požadujete vyššiu zľavu, ako je momentálne dostupná, môžete využiť funkciu "strážca zliav", v ktorej si zadáte:

 

    •       predajcov, ktorých má strážca sledovať, napr. Möbelix, Kika, Mall.sk,

    •       typ tovaru, ktorý má strážca sledovať, napr. postele,

    •       názov tovaru, ktorý má strážca sledovať, napr. čalúnená posteľ,

    •       aká je Vami požadovaná cena od – do,

    •       ako dlho chcete ponuky strážiť, napr. 3 mesiace.

 

V okamihu, keď sa v akčnom letáku Vami vybraných predajcov objaví ponuka na produkt, ktorý zodpovedá Vášmu nastaveniu, portál Zlacnene.sk Vám pošle e-mail. Strážnikov si môžete nastaviť viac, sledovať tak možno akčné zľavy na viacero typov tovaru, napr. postele, televízory, koberce, úložné priestory, matrace, periny, svietidlá a pod. Prehľad zliav na Zlacnene.sk je pravidelne aktualizovaný, včas sa teda dozviete, do ktorého reťazca vyraziť. Ušetriť môžete aj viac ako 60%!

 

Nakupujte rozumne, nakupujte v rámci akčných ponúk

Navštívte portál Zlacnene.sk a presvedčte sa, že kvalitný nábytok od známych predajcov môžete mať za výrazne nižšie ceny. Priamo na webe uvidíte obrázky a popis tovaru, informácie o pôvodnej aj akčnej cene a zároveň dobe trvania akcie.