4 idt fu ri 2017 introbeeld samen mini

Re-edície známej klasiky uvádzajú v aktuálnej sezóne nielen výrobcovia indorového nábytku. Retro štýl ožíva aj v outdoorovom segmente. Na jednej strane sú tu upravené úspešné dizajnové ikony, na strane druhej, výrobcovia znovuobjavujú klasické formy záhradného nábytku. Vhodným príkladom je sklápacia plážová stolička, ktorá v súčasnosti opätovne dobíja záhradné terasy. Cestu na ne sa snažia si nájsť aj tradičné interiérové dizajny. Výber siaha od sedacích súpravy typických pre šesťdesiate roky, až po tradičný vzhľad školských stoličiek. Motto znie: „Všetko vyskúšané a osvedčené tromfuje“.

1 cane line Parc bench frame shelf area on the move web 1600px

Teak zažíva svoj „comeback“. V novej kolekcii záhradného nábytku Parc od značky Cane-line je táto exotická drevina hlavnou ingredienciou rafinovaného, exkluzívneho a komfortného dizajnu.

2 DEDON MBRACE Rocking chair pepper

Novú podobu tradičnému hojdaciemu kreslu dal svojím radostným a nekonvenčným prístupom dizajnér Sebastian Herkner. MBRACE od značky Dedon má pútavý, sympatický dizajn s puncom luxusu. Predáva Zeno.

3 ikea PE625465

Plážová stolička MYSINGSÖ je skladacia a pohodu si vďaka nej vychutnáte rovnako v záhrade, ako aj na balkóne. Predáva Ikea.

4 manutti imd fu ri 27

Elegantné nadčasové krivky pohoviek a kresiel River od Manutti vám umožnia vytvoriť si priestor na relaxáciu v dokonalej harmónii s prírodou.

6 Agave 02 copia

Dizajnér Mattia Albicini v spolupráci so značkou Ethimo vytvoril kolekciu stolov a stoličiek Agáve, ktorých línie sú inšpirované organickými tvarmi listov rovnomennej rastliny.