dodavka interieru na kluc mPostavením alebo kúpou nehnuteľnosti sa zväčša investícia nekončí.

dodavka interieru na klucInvestor alebo majiteľ sa musí rozhodnúť, ako zariadiť a usporiadať interiér tak, aby spĺňal jeho konkrétnu predstavu o priestore, jeho využití, type nábytku či farbách. Správna voľba je rovnako dôležitá v prípade malého bytu, rodinnej vily, interiéru firemnej budovy aj obchodného priestoru.

 
Osobná návšteva štúdií a predajní s nábytkom a zariadením, trpezlivé porovnávanie ceny a kvality jednotlivých dielov z mozaiky nazývanej interiér a čas strávený koordináciou jednotlivých remesiel a dodávok nie sú vždy zárukou spokojnosti s výsledkom.Interiér z rúk profesionálov


STAVEA-INTERIÉR, s. r. o., predstavuje profesionálny dizajn a riešenie interiéru na kľúč. Je to spoločnosť so širokou škálou projektov doma i v zahraničí, od rekonštrukcií malých bytov až po zariadenia kancelárií renomovaných firiem, ako je Avon Cosmetics, HILTI Slovensko, Ikores Slovakia, Doprastav, recepcie MOBIS, Nera Networks Slovakia v Liptovskom Hrádku, Pilkingtom/DSV Slovakia v Senci. Z jej dielne je i obchodné centrum v Dubnici nad Váhom, Teximp v Beluši, Hotel Artis vo Viedni, Royal Exchange v Londýne, Tengizchevroil a Karachaganak Development Project v Kazachstane alebo Ibis Hotel v Bukurešti. Všetky tieto práce boli uskutočnené počas osem – ročnej existencie firmy s certifikovanou kvalitou podľa medzinárodnej normy ISO 9001:2008.


Komplexné služby


Okrem stavebných a konštrukčných prác, poradenstva a inžinieringu, patria do portfólia spoločnosti aj aktivity spojené s interiérovým dizajnom, od návrhu a vizualizácie projektu, po dodávku a montáž podláh, obkladov, nábytku, vstavaných spotrebičov, sklených a mobilných deliacich priečok, hygienického zariadenia. Keďže firma ponúka aj ďalšie doplnkové služby, je schopná komplexne zariadiť rôzne typy kancelárií, bytov, hotelov a reštaurácií. Výhodou je i vlastná stolárska prevádzka, takže výroba a dodávka atypických prvkov je možná v krátkych termínoch. V skratke zhrnuté: STAVEA-INTERÉR rieši interiér na kľúč.
dodavka interieru na kluc 001

Viac sa dočítate na strane 40 – 41


TEXT: Stavea-Interiér, s. r. o.
FOTO: Stavea-Interiér, s. r. o.

Tento článok vyšiel v publikácii Top trendy v bývaní 2012