internorm okna kvalita inovacie 3 uvod

 

Novinkou v sortimente okien spoločnosti Internorm je okno KF520. Špecialisti – vývojári okien novým produktom dokázali, že sú lídrom v Európe v inováciách a dizajne. Maximálny podiel skla novej generácie okien umožňuje zúženie pohľadovej šírky rámu a krídla o tretinu a zabezpečuje najväčší možný dopad svetla. KF520 spája dizajn, estetiku a komfort do jednej dimenzie.

 

internorm okna kvalita inovacie 3

 

Zvnútra nie je vidieť žiadne viditeľné zasklievacie lišty či kovanie a zvonka sa prejavuje ako okno s pevným zasklením. Inovatívny a puristický dizajn je zvýraznený jedinečným uzamykacím systémom: namiesto zvyčajných vyčnievajúcich uzamykacích čapov používa Internorm uzamykacie klapky. Ponúka tak elegantné plastové alebo plast-hliníkové okno a udáva nové štandardy v brandži.

 

internorm okna kvalita inovacie 6

 

Nové Internorm okno KF 520

Architektonický trend preferujúci väčšiu transparentnosť je označovaný aj ako „renesancia architektúry skla“. Internorm spĺňa túto požiadavku vďaka oknu novej generácie z Traunu. „Internorm ponúka produktom KF520 perfektné okno vo vyhotovení skleného krídla pre rastúce nároky na dizajn a estetiku a zabezpečuje maximum denného svetla v interiéri. KF 520 je najkrajšie okno v našom sortimente a podľa nášho názoru aj v celej Európe,“ hovorí hrdo o inovačnom produkte spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger. V porovnaní s bežnými oknami má KF520 až o tridsať percent nižšiu pohľadovú výšku rámu a krídla a zabezpečuje tak maximálny podiel skla. Vytvára príjemnú atmosféru a útulnosť v dome. Internorm ponúka model KF520 v elegantných odtieňoch sivej, aby zdôraznil eleganciu novej generácie okien. Od pozoruhodného vzhľadu nehrdzavejúcej ocele cez svetlú, jemnú sivú až po antracit.

 

Internorm KF520 okno pohlad zvnutra zm1050x1000 1

 

Prémiové okno KF 520: komfort, dizajn a bezpečnosť

Nová generácia okien od Internorm kombinuje inovatívny dizajn s technickým know-how. Pri modeli KF520 je okenné krídlo vďaka sklenenému vzhľadu nerozoznateľné od pevného zasklenia, ale dá sa ľahko a pohodlne otvoriť. Rám môže byť omietnutý až z troch strán, čím sa vizuálny efekt ešte zosilní. Vynikajúca izolácia skla zaručuje aj zvýšenú energetickú účinnosť a znižuje emisie CO2 až o jedenásť percent čo je veľmi pozitívne pre životné prostredie a minimalizovanie nákladov na vykurovanie. Revolučná technológia uzamykania I-tec Secure je skrytá v okennom krídle čo takmer znemožňuje vypáčenie okna. Namiesto vyčnievajúcich uzamykacích čapov Internorm používa integrované klapky, ktoré uzamykajú krídlo okna s rámom. Technológia I-tec Secure je možná až po bezpečnostnú triedu RC3 a ponúka najjednoduchšie čistenie a údržbu okna.

 

internorm okna kvalita inovacie 1

 

Novinka: Prémium pokovania skla ECLAZ® v štandarde pre príjemný pocit v miestnosti

Viaceré štúdie ukázali, že denné svetlo má pozitívne účinky: zvyšuje výkonnosť, zlepšuje obranyschopnosť organizmu, zvyšuje produkciu hormónov zlepšujúcich náladu a dodáva energiu ľuďom aj budovám. KF520 zaručí vďaka veľkému podielu skla najväčší možný prechod denného svetla do interiéru. Navyše, pri KF520 získate prémiové pokovanie skla ECLAZ® už v štandarde. Podiely modrej vo svetelnom spektre, sa prechodom cez sklo zosilnia a zabezpečia až o desať percent viac denného svetla. Pokovanie skla, ako aj 3-sklo extrémne prepúšťa svetlo a vytvára v interiéri jasnú atmosféru s dokonalým výhľadom.

 

internorm okna kvalita inovacie 2

 

Internorm, spoločnosť vytvárajúca inovácie a dizajn

Internorm je už roky priekopníkom v oblasti okien. Už v minulosti sa výrobca okien v Hornom Rakúsku zameral na revolučné technológie a nové produktové trendy a stanovil kritéria, ktoré boli prijaté v európskej oknárskej brandži. Či už trojité zasklenie, revolučná séria I-tec, prémiové produkty a inovácie digitálnych služieb - Internorm pravidelne potvrdzuje svoju priekopnícku úlohu vo vývoji okenných systémov orientovaných na budúcnosť už 90 rokov.

 

internorm okna kvalita inovacie 4

 

Toto okno získalo už viacero prestížnych ocenení, napríklad German Innovation Award 2020 v kategórii „Winner“. Ocenenie sa udeľuje za inovácie, ktoré posúvajú celé odvetvie priemyslu dopredu vďaka originalite, implementácii a efektivite. Toto prémiové okno získalo celosvetové ocenenie MUSE Design Award v zlatej kategórii, ktorá posudzuje vynikajúci a inovatívny dizajn v mnohých odvetviach.

 

internorm okna kvalita inovacie 5

 

„Internorm oknom KF520 , ktoré má veľmi tenký rám, predstavuje nové celoeurópske kritériá v dizajne a rozširuje sortiment o nový produkt na trhu s oknami. KF520 kombinuje dizajn a estetiku podľa najvyšších požiadaviek modernej architektúry. To je nová generácia okien od spoločnosti Internorm,“ uzavrel spoluvlastník a hovorca spoločnosti Internorm Christian Klinger.

Viac informácií: www.internorm-okna.sk