zahrada podla najnovsich trendov uvod

Na dvere už klope jeseň, ale kým sa na nás ešte usmieva slnko, treba si dopriať chvíle pohody na čerstvom vzduchu. S kvalitným záhradným nábytkom si užijete ten pravý relax.

uvodna

Mistrovské dílo zahradní architektury oceněné ASLA Professional Awards of Excellence za rok 2015 v kategorii rezidenčních zahrad chrání vroucí náručí mohutných stromů rodinnou víkendovou rezidenci s výhledem na poklidnou hladinu jezera Cedar Creek.

 

banner

Vývoj v oblasti kompozitných materiálov, ktorých úlohou je nahradiť v exteriéri drevo podliehajúce vplyvom poveternostných podmienok, napreduje veľmi rýchlo. Terasové a fasádne dosky TIMBEMRAX drevo svojím vzhľadom verne pripomínajú. A nie je zriedkavý ani názor, že sú dokonca ešte krajšie. V ponuke sú dva základné typy dosiek Timbermax, stačí si vybrať.

uvodna

Atmosféra záhrady v období neskorého leta, záplava teplých odtieňov, prírodné materiály... Hranice medzi interiérmi a exteriérmi sa rozplývajú a do domácností preniká príroda. Neformálnosť inšpirovaná prvkami kultúry hippies, folklórom a ľudovými tradíciami sa stretáva s mestským prostredím, čím vzniká nový, udržateľný svet.