eppi toptrendy3 tit


Jar sa ujala vlády a s ňou aj teplejšie počasie a lepšia nálada. Už na seba každé ráno nemusíme navliekať teplé bundy, šály či čižmy. Stačí si prehodiť len niečo tenké, čo nás v prípade chladného vetra zohreje. Začiatok jari je aj vhodným obdobím na doplnenie šatníka. Ak sa pýtate, aké trendy tomuto ročnému obdobiu budú v roku 2017 panovať, aby ste si mohli dokúpiť tie správne kúsky, čítajte s nami ďalej.

 

eppi toptrendy2800

Výšivky
Horúcim trendom tohtoročnej jari sú výšivky. Tie je možné v obchodoch s oblečením nájsť priam na čomkoľvek: džínsach, tričkách, šatách, bundách, kabelkách či topánkach. Ten, kto sa nebojí experimentovať a má rád módne výzvy, si určite príde na svoje. Pokiaľ neviete, ako jednotlivé kúsky s výšivkami skombinovať so zvyškom outfitu, nelámte si hlavu. Náš tip znie: čím väčšia a výraznejšia výšivka, tým jednoduchší voľte zvyšok outfitu. Nepreháňajte to ani so šperkami, siahnite radšej po jemných strieborných náušniciach či prívesku, ktorými outfit zbytočne neprekombinujete. Tento rok sú trendy práve výšivky s kvetovanými vzormi, ktoré oslavujú prírodu a naturálnosť. Ak vás tento trend oslovil, zájdite do módnych reťazcov, kde nájdete množstvo podobných kúskov.

 

eppi toptrendy1800

Volány
Ste romantická duša? Trend volánov vám potom prirastie k srdcu. Túto sezónu ovládli prehliadkové móla a stránky najrenomovanejších módnych časopisov. Nepredstavujte si však hneď princeznovské šaty či topy s množstvom volánov, ktoré z vás spravia jednu veľkú guľu. Síce sa nosia všetky typy a veľkosti, dôležité je, aby z daného kúsku oblečenia vyžarovala vkusnosť. Volány nájdete na šatách, blúzkach, ale aj nohaviciach. Zahviezdiť môžete napríklad v kombinácii so svetloružovým topom, džínsami s jemnými volánmi pri členkoch a bielymi teniskami. Outfit môžete doplniť zlatým prsteňom alebo náramkom, ktorý vám dodá štipku elegancie. Volány vykúzlia romantický vzhľad a vy sa budete cítiť pôvabne a žensky.

 

eppi toptrendy3800

Zelená
Zelené farba! Áno, trendom tejto jari je jablkovo zelená farba, ktorá bola vybraná odbornou porotou z inštitútu Pantone. Pokiaľ vám tento odtieň zelenej pristane, máte vyhrané, pretože sa bude nosiť nielen počas jari, ale celého roku. Odtieň Greenery patrí medzi neutrálne tóny, a teda je možné ho kombinovať s takmer všetkými farbami. My odporúčame pastelové či metalické farby, ktorými výsledný outfit priam rozžiarite. Svieži tón zelenej farby vám bude určite evokovať jarné dni, takže už pri odchode z domu bude vaša nálada nastavená na jarný mód. Čo sa týka doplnkov, môžete siahnuť napríklad po platinových prsteňoch, ktoré spolu so zelenou farbou vytvoria zaujímavú kombináciu.